Словаччина планує виробляти боєприпаси для України

СВІТ
09.12.2022, 10:05
Словаччина планує виробляти боєприпаси для України

"Ми маємо ці потужності та запустити їх – це перший наш пріоритет"

Словаччина збирається налагодити виробництво боєприпасів, які планує передавати Україні. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на заяву очільника МЗС Словаччини Растислава Качера, яку він озвучив під час брифінгу з українським колегою Дмитром Кулебою 8 грудня.

«Центр (з технічного обслуговування техніки України – ред.) – це один з пріоритетів. Ми зробимо все, щоб він запрацював якнайшвидше. Але ми ще й говоримо, як запустити наші виробничі потужності та виробляти боєприпаси необхідних калібрів – 120 мм, 155 мм. Ми маємо ці потужності та запустити їх – це перший наш пріоритет», – заявив міністр. 

Нагадаємо, Словаччина надасть Україні новий пакет військової допомоги. Крім того, Словаччина продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні і зробить усе, щоб українцям було легше пережити зиму.

Читайте також:
Світ
Пекін вирішив протестувати обороноздатність Сеула руками своєї маріонетки із Пхеньяна. Як реагуватиме на такі дії Південна Корея, не ясно.
вчора, 12:36
Світ
А Енергоатом закуповує старі російські ядерні реактори у Болгарії.
вчора, 11:00
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Світ
Там бояться «спровокувати повномасштабний конфлікт».
15 червня, 16:04