"Слуг Народу" краще не пускати на телеканали...

ПОЛІТИКА
25 листопада, 14:48
"Слуг Народу" краще не пускати на телеканали...

Ліза Богуцька повідомила, що тепер не буде відвідувати телеканали. От тільки не уточнила, коли вона востаннє там була

Народний депутат з фракції «Слуга народу» Ліза Богуцька написала на своїй фейсбук сторінці, що вона тепер не буде відвідувати телеканали Ахметова (цитуємо Богуцьку в перекладі українською, оскільки вона так і не спромоглась отримати знання за курс середньої школи та опанувати державну мову).

«Бо всі канали, які відчувають загрозу з боку влади, формують іншу думку. Про те, що наші депутати дурні, мовляв, безтолкові і безкорисні...»

Щоправда, пані Ліза не уточнила, коли саме в останній раз вона була в телестудії.

Річ у тім що ще два роки тому Офіс Президента заборонив пускати Богуцьку на телеканали (причому, на тільки Ахметова, але всі).

Рена Назарова, яка формує список спікерів від «Слуги народу», на неодноразові прохання телеканалів дозволити запросити Лізу Богуцьку на якесь ток-шоу чи ефір відповідала незмінною відмовою, мотивуючи це тим, що Богуцька – це клінічна ідіотка, яку в жодному разі не можна випускати на телеекран.


За два роки при владі, Слуги Народу зробили все можливе, щоб налаштувати проти себе всі ЗМІ. Вони змогли "побити горщики" навіть з "Суспільним телебаченням". Рейтинг Володимира Зеленського та провладної партії несеться донизу з неймовірною швидкістю і ніщо вже не може виправити ситуацію. Складається враження, що перед наступними виборами "Слуги народу" можуть розраховувати лише на підтримку каналу "Рада", бо навіть "Г+Г" Ігоря Коломойського їм не допоможе.

вибір редакції
Читайте також:
Статистика зграї – доволі цікава річ.
16 листопада, 09:17
У вересні 2020 році українцям було нараховано 8,3 млрд гривень плати за комунальні послуги. А у вересні 2021 року уже 11 млрд грн.
10 листопада, 14:45
У блудівні – Велике Пересування Ліжок...
08 листопада, 10:34
Віялові відключення вже гарантовані Зеленським.
02 листопада, 18:11
Хто там із 73% нарешті став на шлях виправлення? Невже "зелена реформація" держави таки змусила українців взятися за розум?..
23 жовтня, 19:29
Упродовж останнього місяця керівник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія провів кілька непублічних зустрічей.
13 жовтня, 13:49