«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України

ПОЛІТИКА
25.09.2021, 18:56
«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України
Фото: Facebook

Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.

На цей раз через відверте зізнання з приводу публічного не дотримання ним норм чинного законодавства у прямому етері телеканалу "Україна 24".

Під час словесного двобою у програмі "Битва без компромісів" із колишнім членом ВО "Свобода" Юрієм Михальчишиним, Бужанський посмів неодноразово порушити кілька українських законів.

Як виявилося, одіозний "слуга народу" вкотре безпідставно висунув звинувачення на адресу бійців УПА і Дивізії "Галичина" у вигаданих ним самим "злочинах проти людства".

«Мушу Вам нагадати, пане Максиме, що УПА – визнане нашим законодавством як борці за незалежність України», – заявив Михальчишин.

На що Бужанський йому відповів: «Ну, тоді я просто порушую ці закони та й по всьому».

«Слухайте, Ви ж відверто порушуєте закон. Це, як мінімум, не гарно як для народного депутата», – застеріг одіозного "слугу народу" Михальчишин, який продовжив свій пропагандистський монолог.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", завдяки законотворчості українофоба Бужанського громадянам заборонили обговорювати євреїв.

Читайте також:
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01