«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України

ПОЛІТИКА
25.09.2021, 18:56
«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України
Фото: Facebook

Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.

На цей раз через відверте зізнання з приводу публічного не дотримання ним норм чинного законодавства у прямому етері телеканалу "Україна 24".

Під час словесного двобою у програмі "Битва без компромісів" із колишнім членом ВО "Свобода" Юрієм Михальчишиним, Бужанський посмів неодноразово порушити кілька українських законів.

Як виявилося, одіозний "слуга народу" вкотре безпідставно висунув звинувачення на адресу бійців УПА і Дивізії "Галичина" у вигаданих ним самим "злочинах проти людства".

«Мушу Вам нагадати, пане Максиме, що УПА – визнане нашим законодавством як борці за незалежність України», – заявив Михальчишин.

На що Бужанський йому відповів: «Ну, тоді я просто порушую ці закони та й по всьому».

«Слухайте, Ви ж відверто порушуєте закон. Це, як мінімум, не гарно як для народного депутата», – застеріг одіозного "слугу народу" Михальчишин, який продовжив свій пропагандистський монолог.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", завдяки законотворчості українофоба Бужанського громадянам заборонили обговорювати євреїв.

Читайте також:
Політика
Лайки під фото Єрмака спершу були від сумнівних в’єтнамських профілів.
08:47
Опінії
Генпрокуратура викрила довірену особу Юри Єнакіївський у поданні заяви на Владу Молчанову.
10 вересня, 09:05
Світ
Його помічали на загальній трасі ще у 2019 році.
08 вересня, 16:12
Світ
Марк Цукерберг судиться з компанією Марка Цукерберга, яка блокувала його сторінки у Facebook за нібито несправжнє ім'я.
05 вересня, 10:37
Життя
Хижакам вмикають треки AC/DC, а також сцени з фільмів.
31 серпня, 18:05
Спорт
Боєць напав на охоронця після нищівної поразки нокаутом.
30 серпня, 17:47