«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України

ПОЛІТИКА
25 вересня, 18:56
«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України
Фото: Facebook

Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.

На цей раз через відверте зізнання з приводу публічного не дотримання ним норм чинного законодавства у прямому етері телеканалу "Україна 24".

Під час словесного двобою у програмі "Битва без компромісів" із колишнім членом ВО "Свобода" Юрієм Михальчишиним, Бужанський посмів неодноразово порушити кілька українських законів.

Як виявилося, одіозний "слуга народу" вкотре безпідставно висунув звинувачення на адресу бійців УПА і Дивізії "Галичина" у вигаданих ним самим "злочинах проти людства".

«Мушу Вам нагадати, пане Максиме, що УПА – визнане нашим законодавством як борці за незалежність України», – заявив Михальчишин.

На що Бужанський йому відповів: «Ну, тоді я просто порушую ці закони та й по всьому».

«Слухайте, Ви ж відверто порушуєте закон. Це, як мінімум, не гарно як для народного депутата», – застеріг одіозного "слугу народу" Михальчишин, який продовжив свій пропагандистський монолог.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", завдяки законотворчості українофоба Бужанського громадянам заборонили обговорювати євреїв.

вибір редакції
Читайте також:
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48
Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.
07 жовтня, 10:06
Доволі знаково, що жодної української стрічки у КНР цьогоріч не представлено, проте російського кіно там хоч греблю гати.
24 вересня, 12:52
Представник кремлівської окупаційної адміністрації у Чечні звернувся до 46-го американського президента.
23 вересня, 08:01
Буковинського художника Івана Салевича викликали на розмову до спецслужб через орґанізовану ним виставку до Дня Незалежності України.
19 серпня, 12:59