«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України

ПОЛІТИКА
25.09.2021, 18:56
«Слуга» Бужанський визнав, що порушує закони України
Фото: Facebook

Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.

На цей раз через відверте зізнання з приводу публічного не дотримання ним норм чинного законодавства у прямому етері телеканалу "Україна 24".

Під час словесного двобою у програмі "Битва без компромісів" із колишнім членом ВО "Свобода" Юрієм Михальчишиним, Бужанський посмів неодноразово порушити кілька українських законів.

Як виявилося, одіозний "слуга народу" вкотре безпідставно висунув звинувачення на адресу бійців УПА і Дивізії "Галичина" у вигаданих ним самим "злочинах проти людства".

«Мушу Вам нагадати, пане Максиме, що УПА – визнане нашим законодавством як борці за незалежність України», – заявив Михальчишин.

На що Бужанський йому відповів: «Ну, тоді я просто порушую ці закони та й по всьому».

«Слухайте, Ви ж відверто порушуєте закон. Це, як мінімум, не гарно як для народного депутата», – застеріг одіозного "слугу народу" Михальчишин, який продовжив свій пропагандистський монолог.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", завдяки законотворчості українофоба Бужанського громадянам заборонили обговорювати євреїв.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Єдиновірці олігарха-українофоба Ігоря Коломойського планують змурувати в Україні "новий Ізраїль", де українцям не буде місця.
19 листопада, 19:12
Світ
Ентоні Делука в штаті Пенсільванія та Барбара Купер у Теннессі, які померли у жовтні, виграли вибори до Палати представників США
10 листопада, 11:25
Війна
Спершу одиниці та десятки, тепер уже сотні, а невдовзі – тисячі щойно мобілізованих чоловіків РФ назавжди зникнуть в українському чорноземі.
04 листопада, 09:12
Політика
Саме так потрактували користувачі соціальних мереж привітання 5-го Президента України "коронованого" китайського диктатора Сі Цзіньпіна.
25 жовтня, 20:56
Опінії
Владімір Путін так сміливо користується методичкою Адольфа Гітлера, що складається враження, він не в курсі, чим все закінчилося.
06 жовтня, 18:34
Політика
Слуга народу Микола Тищенко заявив про звільнення від окупантів Лівану. Чекаємо заяви Зеленського про звільнення Африки.
02 жовтня, 15:30