"Слуга Народу" погорів на хабарі

КРИМІНАЛ
28.01.2022, 19:23
"Слуга Народу" погорів на хабарі

Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн

Співробітники Національного антикорупційного бюро України викрили одного з народних депутатів на отриманні хабара.

За повідомленням пресслужби НАБУ, затриманий нардеп сприяв укладенню контрактів з лікарнею у Житомирській області.

Народного депутата, ім’я якого офіційно не уточнюється, спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн.

«За даними слідства, посадовець отримав кошти за сприяння в укладенні контрактів між приватними компаніями і лікарнею у Житомирській області», - інформує пресслужба НАБУ.

Головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов повідомив, що  детективами Національного антикорупційного бюро був затриманий народний депутат Слуга народу Сергій Кузьміних.

Сергій Кузьміних
Сергій Кузьміних
Фото:0412.ua

За попередніми даними, затримання відбулось під час передачі народному депутату грошей, що детективи кваліфікують як отримання хабаря.

Цензор.Нет зв'язувались з Кузьміних для отримання коментаря, проте він наразі поза зоною досягнення, - повідомив Бутусов.

Сергій Кузьміних – голова підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності комітету Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Кузьміних до походу у політику був відомим волонтером у Житомирі, який надавав допомогу нашим військовим. Брат Сергія - Олег Кузьміних - відомий герой війни, один з учасників боїв у Донецькому аеропорті.

Читайте також:
Політика
Серед лідерів по виплатах депутати з Полтавщини - Анастасія Ляшенко та Дмитро Нальотов
01 лютого, 12:00
Опінії
Кодло під назвою "Слуги народу" продовжує паразитувати на патріотичній темі. Цього разу вже до мертвих Героїв свої лапи простягли.
28.10.2022, 19:18
Війна
Ковальов заявив, що його підірвали українські диверсанти
30.06.2022, 13:49
Політика
СБУ провела обшук у Галини Третьякової. Аналіз інтернет-трафіку її телефону показав постійні контакти із російськими абонентами.
07.06.2022, 14:58
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42