«Слуга народу» Ткаченко запрошує в Україну кремлівських пропагандистів

МИСТЕЦТВО
19.09.2020, 08:59
«Слуга народу» Ткаченко запрошує в Україну кремлівських пропагандистів
Фото: Facebook

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".

Крім того, прихильника агресивної путінської зовнішньої політики виключають із переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці країни.

Про це 17 вересня на своїй сторінці у Facebook повідомив вітчизняний громадський діяч Олег Слабоспицький.

Він також зазначив, що вказаний репер (справжнє ім'я Васілій Вакулєнко) в 2014-2015 роках неодноразово виступав у тимчасово окупованому Криму, через що був внесений до бази "Миротворця".

«Крім того, в 2016 році "Баста" знявся у ролі офіцера російської армії у фільмі "Ке-ды". Але СБУ, замість того, щоби продовжити заборону, з подачі міністра культури продовжує відкривати кордони артистам-рашистам. Прикметно, що сам мінкульт діє нібито на підставі звернень СБУ, РНБО і Нацради», — зауважив Олег Слабоспицький.

Громадський діяч підсумовує, що державні органи, котрі за законом мають захищати українців від подібних пропагандистів, навпаки кличуть їх виступати й прославляти країну-агресора.

Читайте також:
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.
09 січня, 08:59
В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.
02.12.2020, 12:14
Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.
26.11.2020, 10:37
Хто б не був при владі в РФ, він повинен знаходиться у повній ізоляції через незаконно захоплений Крим і війну на Донбасі.
20.11.2020, 12:16