«Слуга» Потураєв пропонує розстріляти фракцію ОПЗЖ

ПОЛІТИКА
01 травня, 09:09
«Слуга» Потураєв пропонує розстріляти фракцію ОПЗЖ
Фото: Twitter

У разі оголошення війни, українська влада не змигне й оком, аби ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну".

Про це у прямому ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" заявив народний обранець із фракції "Слуга народу" Микита Потураєв.

За його словами, такі особи як Нестор Шуфрич і решта представників українофобської структури під назвою ОПЗЖ несуть пряму загрозу державності України.

«У країні існує одна політична проблема, це факт. Так от, в умовах воєнного часу, якщо все ж буде оголошена війна, то тоді, за цих обставин, фракцію ОПЗЖ слід було б розстріляти. І проблема політична, як така, була б вирішена  просто ліквідована. Тому що за законами воєнного часу такі речі просто караються найвищою мірою покарання воєнно-польовим судом, швидко і без особливих сентиментів», — зазначив депутата Потураєв.

Він також додав, що у зв'язку з тим, що Україна дотримується дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі та йде демократичним шляхом, зачистити фізично "п'яту колонну" Кремля не видається можливим.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Маріуполі колаборанти з ОПЗЖ просять місцевих мешканців збирати інформацію про ветеранів АТО.

вибір редакції
Читайте також:
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04 листопада, 10:44
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09 вересня, 08:12
Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!
15 квітня, 13:56
Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?
02 квітня, 11:26
Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.
31 березня, 11:34
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21