У Маріуполі ОПЗЖ просить місцевих збирати інформацію про ветеранів АТО, щоб передати її окупантам

ПОЛІТИКА
30 квітня, 21:44
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Детектор. медіа

А в Житомирі депутат від цієї ж прокремлівської партії переплутав совєтських солдатів з німецькими.

У Маріуполі від імені “Опозиційна платформа – За життя” місцевим жителям розносять газети, де просять збирати дані про ветеранів АТО та активістів окремих партій. Мовляв, на випадок початку активних військових дій.

Про це повідомив депутат Маріупольської міськради Роман Амелякін у себе на сторінці у ФБ.

У Маріуполі ОПЗЖ просить місцевих збирати інформацію про ветеранів АТО, щоб передати її окупантам_1

“Все це від імені проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя”, хоча в партії Медведчука вже відхрестились і списали все на провокацію. Якби це розносили від якоїсь іншої партії, то ми б можливо і повірили, а тут закрадаються сумніви. Цікаво, чи відреагує СБУ та поліція. Чи на це немає часу?”, пише депутат.

Цікаво, що сьогодні ж, 30 квітня, У Житомирі від імені депутата місцевої обласної ради від тієї ж таки ОПЗЖ Костянтина Черпіцького встановили до Дня пам’яті і примирення вітальні білборди з військовослужбовцями націонал-соціалістичної Німеччини.

Автори реклами, очевидно, помилилися й розмістили на білбордах фотографію з німецькими солдатами СС замість совєтських військових, а прапор України перевернули. 

У Маріуполі ОПЗЖ просить місцевих збирати інформацію про ветеранів АТО, щоб передати її окупантам_2

Після розголосу в ЗМІ на адресу редакції місцевого видання “20 хвилин” надійшов лист за підписом народного депутата від “Опозиційної платформи – за життя”, голови житомирської облорганізації ОПЗЖ Юрія Павленка.

Від імені партії він попросив вибачення в житомирян і засудив ситуацію. Павленко зауважив, що зміст “цього одіозного зображення” не був попередньо узгоджений з керівництвом партії, “цілковито являючись недостойною самодіяльною ініціативою самого Костянтина Черпіцького”.

Житомирські журналісти кепкують, що схожі помилки трапляються щороку, але переважно в Російській Федерації, де місцевих мешканців вітають то фінські солдати, то бійці Вермахту, то американські військові.

Читайте також:
“Україна вже витратила 1 млрд грн на електроенергію з країни-агресора”.
12 травня, 16:00
Педагог і надалі продовжує захищати російську мову.
11 травня, 17:08
Російські слідчі відмовилися пояснити чому ця справа становить державну таємницю.
15 квітня, 21:35
На озброєнні ВПС Венесуели в справному стані залишилося лише 8 винищувачів Су-30, з 22 раніше придбаних.
12 квітня, 15:32
У розвідувальному відомстві в упор нічого не помічали...
07 квітня, 16:01