«Слуги» хочуть будувати дороги коштом придорожньої реклами

20.11.2020, 14:29
«Слуги» хочуть будувати дороги коштом придорожньої реклами
Фото: Google

На цьому ж тижні представник провладної фракції пропонував заборонити рекламу вздовж доріг.

На сайті Верховної Ради опублікували текст проєкту Закону №4401 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо залучення додаткових джерел наповнення державного дорожнього фонду України».

Автором є Ігор Василів, який пише, що метою законопроєкту є урегулювання проблем розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів у смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення та створення правових передумов для залучення додаткових коштів на розвиток дорожнього господарства, що і собі дозволить спрямувати їх на фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм.

Що пропонує народний обранець?

Проєкт Закону передбачає запровадження додаткового джерела наповнення спеціального фонду Державного бюджету України – дорожнього фонду шляхом встановлення плати за тимчасове користування місцями за межами населених пунктів у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення для розміщення рекламних засобів.

Даний законопроєкт системно пов'язаний з проєктом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Тобто, в законодавстві прямо прописується, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України в частині доходів є: плата за тимчасове користування місцями за межами населених пунктів у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення для розміщення рекламних засобів.

Такі суперечливі ініціативи

На початку тижня, «Останній Бастіон» вже писав, що «слуга народу» Володимир Крейденко, пропонував заборонити розміщення реклами вздовж доріг.

Це вже не в перше депутати від провладної партії вносять суперечливі один одному проєкти.

Раніше, вони внесли проєкт, яким пропонували обкладати додатковими стягнення бензинові автомобілі, інші ж депутати з фракції, навпаки, пропонували урівняти в ціні газ і бензин, бо «газ імпортують з Росії» та таким чином побавити переваги конкурента.

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01 серпня, 08:01
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03 червня, 13:45
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25 травня, 08:12
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15 лютого, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44