«Слуги» хочуть будувати дороги коштом придорожньої реклами

20.11.2020, 14:29
«Слуги» хочуть будувати дороги коштом придорожньої реклами
Фото: Google

На цьому ж тижні представник провладної фракції пропонував заборонити рекламу вздовж доріг.

На сайті Верховної Ради опублікували текст проєкту Закону №4401 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо залучення додаткових джерел наповнення державного дорожнього фонду України».

Автором є Ігор Василів, який пише, що метою законопроєкту є урегулювання проблем розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів у смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення та створення правових передумов для залучення додаткових коштів на розвиток дорожнього господарства, що і собі дозволить спрямувати їх на фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм.

Що пропонує народний обранець?

Проєкт Закону передбачає запровадження додаткового джерела наповнення спеціального фонду Державного бюджету України – дорожнього фонду шляхом встановлення плати за тимчасове користування місцями за межами населених пунктів у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення для розміщення рекламних засобів.

Даний законопроєкт системно пов'язаний з проєктом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Тобто, в законодавстві прямо прописується, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України в частині доходів є: плата за тимчасове користування місцями за межами населених пунктів у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення для розміщення рекламних засобів.

Такі суперечливі ініціативи

На початку тижня, «Останній Бастіон» вже писав, що «слуга народу» Володимир Крейденко, пропонував заборонити розміщення реклами вздовж доріг.

Це вже не в перше депутати від провладної партії вносять суперечливі один одному проєкти.

Раніше, вони внесли проєкт, яким пропонували обкладати додатковими стягнення бензинові автомобілі, інші ж депутати з фракції, навпаки, пропонували урівняти в ціні газ і бензин, бо «газ імпортують з Росії» та таким чином побавити переваги конкурента.

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09 вересня, 08:12
У разі оголошення війни, українська влада не змигне й оком, аби ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну".
01 травня, 09:09
Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!
15 квітня, 13:56
Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?
02 квітня, 11:26
Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.
31 березня, 11:34
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21