«Слуги народу» готуються узаконити розпаювання державних земель

ЕКОНОМІКА
05 жовтня, 13:11
«Слуги народу» готуються узаконити розпаювання державних земель

Після відкриття вітчизняного ринку землі, угіддя в Україні стають на вагу золота: ціна зростає, а кількість зменшується.

Свідченням цього є намір парламентського Комітету з питань земельної та аграрної політики розглянути законопроєкт №3012-2 щодо розпаювання, передає з кулуарів Верховної Ради видання "Agro.Polit".

Ініціаторами внесення змін до деяких законодавчих актів, як виявилося, є не тільки "слуги народу", але і депутати з фракції "Довіра".

Вже завтра, 6 жовтня, народні обранці зберуться на засідання і запропонують колегам дозволити приватизацію земель державних сільськогосподарських підприємств і установ на підставі відповідного рішення органу виконавчої влади.

У законопроєкті сказано, «купувати юридичним і фізичним особам можна буде як сільськогосподарські угіддя вже ліквідованих казаних підприємств, так і несільськогосподарських, що перебувають у постійному користуванні установи чи організації, та на яких розташовані будівлі, споруди».

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що багата запасами природного газу Полтавщина лідирує за кількістю угод купівлі-продажу.

вибір редакції
Читайте також:
Майже 5000 офіційних земельних договорів посвідчили нотаріуси Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини.
22 жовтня, 06:59
У Полтавській області продали 5542,6 гектара землі
10 жовтня, 16:20
Регіон на третьому місці в країні за кількістю проданої землі та на першому місці за кількістю земельних угод
12 вересня, 19:27
Найбільша площа проданих земель – на Полтавщині. У Полтавській області зареєстрували 539 угод купівлі –продажу земельних ділянок.
09 серпня, 17:15
До вашої уваги, шановні читачі, пропонується покрокова інструкція.
09 липня, 06:59
При цьому найбільші площі паїв, за оцінкою експертів, знаходяться на території східних і південних областей України.
07 липня, 13:14