«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал

ПОЛІТИКА
18.09.2022, 10:25
«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал

Він приїхав на Сумщину із символом окупантів на одягу

Нардеп від «Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал.

На Сумщині нардеп з'явився на заході на честь Дня працівників лісу в джемпері з великим логотипом V (цей знак разом із Z та O нанесено на російську техніку, яка вторглася в Україну 24 лютого).

Відповідну фотографію опублікувала Тростянецька міськрада у Facebook.

Микола Задорожній приїхав до Тростянця Сумської області, щоб привітати місцевих працівників лісового господарства. Зазначимо, що Тростянець звільнили з-під російської окупації. Там російські загарбники пошкодили або знищили багато підприємств та домівок, зокрема, й підприємство, на яке приїжджав Задорожній.

На зустріч нардеп вдягнув светр із величезною літерою V, яку росіяни використовують, як символ так званої ними «спецоперації».

Микола Задорожній  на Сумщині
Микола Задорожній на Сумщині
Микола Задорожній  на Сумщині
Микола Задорожній на Сумщині
Микола Задорожній  на Сумщині
Микола Задорожній на Сумщині

Користувачі соцмережі під дописом почали критикувати нардепа. Вони розкритикували його за проросійський символ на одязі.

«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_7«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_8«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_9«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_10«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_11«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_12«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_13«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_14«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_15«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_16«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_17

«Напередодні Дня працівників лісового господарства він приїхав на деокуповану Сумщину, аби привітати співробітників ДП «Тростянецький лісгосп» - підприємства, яке найбільше в Сумській області постраждало від орківської окупації... Можливо, депутат просто не знав, що Сумщина вже деокупована, і треба «замаскуватися«, щоб не взяли «на підвал«? Інакше – як пояснити зовнішній вигляд народного обранця з комедійного тріо «Брати Гагаріни»?» – написав журналіст Єгор Чечеринда. 

Пізніше "Слузі Народу" пояснили, що Сумщина вже звільнена від окупантів. На подальших заходах він був в іншому одязі.

«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_18«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_19«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_20«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_21«Слуги народу», колишній гуморист Микола Задорожній втрапив у скандал_22

Довідково:

Микола Миколайович Задорожній - український шоумен, ведучий та організатор святкових заходів.

Закінчив Криворізький державний педагогічний університет (за фахом — вчитель фізики та інформатики).

Був менеджером зі збуту і постачання, викладав, був учасником гумористичної групи «Брати Гагаріни», що виступала на телепроєкті «Бійцівський клуб».

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах у 2019 році (виборчий округ № 162, міста Лебедин, Охтирка, Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький райони). На час виборів був безробітним, жив у Києві, безпартійний.

25 листопада 2019 року народний депутат подав НАЗК повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Згідно з ним, він придбав автомобіль Mitsubishi Pajero вартістю 320 тисяч гривень. До того, як стати депутатом, Задорожній був безробітнім.

Читайте також:
Політика
Епопея тотального сорому, епопея справжньої ганьби на державному рівні триває, оскільки Олесі Ілащук байдужа доля України.
вчора, 20:23
Політика
Давид Арахамія заступився за "бійця батальйону Монако", який вирішив скласти мандат
07 лютого, 09:25
Політика
Замість створення міжнародного трибуналу захищав «Умку» і Андрія Павелка
06 лютого, 13:49
Новини
Влада українофобів, комедіантів і придурків
05 лютого, 13:57
Опінії
Злетіли блазні дуже високо, невже не сядуть?
03 лютого, 12:35
Політика
Чиновники-словоблуди – одна з бід сучасної України, так само як чиновники-казнокради, депутати-брехуни, чи президент-комедіант.
30 січня, 14:00