«Слуги народу» планують святкувати 9 травня разом із Путіним

Опінії
03.05.2022, 10:22
«Слуги народу» планують святкувати 9 травня разом із Путіним

Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

Зрозуміло, що росія інтенсивно готуватиметься, продовжуючи нищити Україну та українців, аби в цей день настав апогей побєдобєсія. Ми вже чули, що окупанти святкуватимуть у Маріуполі.

Свято на наших кістках і руїнах буде в кожному окупованому населеному пункті. Тому країни Балтії пропонують оголосити цього року 9 травня днем пам'яті вбитих українців.

В Ізраїлі у цей день відмовляються проводити урочистості. А в Україні парламент досі неготовий розглянути законопроєкт №7297, який передбачає відзначення перемоги над нацизмом не разом з росіянами 9 травня, а разом з Європою днем раніше.

Власне в день, коли завершилася війна в Європі. Проти – парламентська більшість "Слуг народу", які вважають, що така зміна може розколоти українське суспільство.

Насправді така зміна лише продовжить відколювати Україну від "русского міра", а значить – робитиме її сильнішою. Більшість українців розуміють це, але не політики, які отримали мандат під гаслами "какая разніца".

Парламент має звернути увагу, як змінилися українці. Зараз чимало депутатів стали демонструвати підкреслений патріотизм.

Навіть ті, з якими 3 роки доводилося боротися, стримуючи їх ініціативи проти української мови. Навіть ті, хто намагалися спинити декомунізацію і вважали, що гроші на асфальт важливіші за гроші на армію.

Нині вони войовничі патріоти та русофоби. Але їх войовничість закінчується якраз перед "9 мая" тому, що це серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.

Звертаюся до колег депутатів із монобільшості! Включіть у порядок денний засідання парламенту законопроєкт №7297 і підтримайте його своїми голосами.

Покажіть українцям, що ви готові будувати після перемоги саме українську Україну, яка буде сильною і тому захищеною від зовнішньої агресії. А не країну "какая разніца", яка залишатиметься вразливою.

Звертаюся до Володимира Зеленського! Пане Президенте, проявіть і в цій справі свою відвагу, рішучість, якою Ви здивували світ, захищаючи Україну, бо це теж про захист України.

Читайте також:
Полтава
Після повторної окупації України у 1943-1944 роках, совєти відновили терор і репресії. Першими на ешафот відправили бранців в одностроях.
16 січня, 08:20
Історія
Цими днями 32 роки тому припинив своє існування Совєцький Союз. Химерно соціально-політичний проєкт більшовиків зазнав краху.
27.12.2023, 14:27
Політика
Його встановили за особистим наказом Сталіна й вирішили прибрати зі столиці після Революції Гідності.
09.12.2023, 11:25
Полтава
Валійського репортера, який першим розповів світові про Голодомор, увічнили у топоніміці Полтавщини. Рихарду Зорґе вказали на смітник.
09.10.2023, 20:04
Блоги
Ура-патріотизм на тлі війни – ніщо інше, як профанація пам'яті та відвертий плювок у полеглих Героїв. Досить займатися популізмом на крові!
17.09.2023, 18:45
Полтава
Добігає кінця голосування за нові назви для вулиць нашого міста, з яких нарешті мають щезнути імена і прізвища окупантів із Московії.
28.03.2023, 22:02