«Слуги народу» планують святкувати 9 травня разом із Путіним

Опінії
03 травня, 10:22
«Слуги народу» планують святкувати 9 травня разом із Путіним

Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

Зрозуміло, що росія інтенсивно готуватиметься, продовжуючи нищити Україну та українців, аби в цей день настав апогей побєдобєсія. Ми вже чули, що окупанти святкуватимуть у Маріуполі.

Свято на наших кістках і руїнах буде в кожному окупованому населеному пункті. Тому країни Балтії пропонують оголосити цього року 9 травня днем пам'яті вбитих українців.

В Ізраїлі у цей день відмовляються проводити урочистості. А в Україні парламент досі неготовий розглянути законопроєкт №7297, який передбачає відзначення перемоги над нацизмом не разом з росіянами 9 травня, а разом з Європою днем раніше.

Власне в день, коли завершилася війна в Європі. Проти – парламентська більшість "Слуг народу", які вважають, що така зміна може розколоти українське суспільство.

Насправді така зміна лише продовжить відколювати Україну від "русского міра", а значить – робитиме її сильнішою. Більшість українців розуміють це, але не політики, які отримали мандат під гаслами "какая разніца".

Парламент має звернути увагу, як змінилися українці. Зараз чимало депутатів стали демонструвати підкреслений патріотизм.

Навіть ті, з якими 3 роки доводилося боротися, стримуючи їх ініціативи проти української мови. Навіть ті, хто намагалися спинити декомунізацію і вважали, що гроші на асфальт важливіші за гроші на армію.

Нині вони войовничі патріоти та русофоби. Але їх войовничість закінчується якраз перед "9 мая" тому, що це серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.

Звертаюся до колег депутатів із монобільшості! Включіть у порядок денний засідання парламенту законопроєкт №7297 і підтримайте його своїми голосами.

Покажіть українцям, що ви готові будувати після перемоги саме українську Україну, яка буде сильною і тому захищеною від зовнішньої агресії. А не країну "какая разніца", яка залишатиметься вразливою.

Звертаюся до Володимира Зеленського! Пане Президенте, проявіть і в цій справі свою відвагу, рішучість, якою Ви здивували світ, захищаючи Україну, бо це теж про захист України.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Адміністрація західнофінляндської муніципальної громади Турку вирішила демонтувати погруддя "вождю світовому пролетаріату".
30 квітня, 07:09
Світ
Російська "п'ята колона" з-поміж жителів Таллінна і Нарви опинилася у складному становищі, через дії кремлівського щура в Україні.
29 квітня, 08:37
Кримінал
Слуги Феміди Литовської республіки розпочали розгляд позову родичів жертв подій 13 січня 1991 року проти Міхаіла Горбачова.
28 березня, 21:24
Світ
Подвійні стандарти для корумпованої еліти країн ліберально-демократичного Заходу – норма, адже вона роками харчується з рук Кремля.
16 березня, 17:09
Історія
Більшовицькі окупанти ніколи не були винахідниками чи творцями, радше вмілими крадіями, котрі запозичували чуже, називаючи своїм.
07 січня, 11:16
Світ
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
27.10.2021, 12:43