День «перемоги» з трупним амбре

ВІЙНА
30.04.2022, 20:24
День «перемоги» з трупним амбре
Фото: Telegram

Приготування до улюбленого, сакрального свята всіх путіністів – "9 травня" – цьогоріч триває без колишнього розмаху і пафосу.

"Дата некругла" – так виглядає офіційне пояснення всіх особливостей непоказного "дня перемоги-2022", яке поволі наближається. Насамперед впадає у вічі той факт, що на парад до Москви (вперше в історії! – прим. ред.) не заплановані візити іноземних гостей.

Путінський речник Дмітрій Пєсков зім'ято пояснив цей момент тим, що "це наше свято", а тому самі й святкуємо в гордій самоті. Фактично, це визнання глухої ізоляції кремлівського бункерного щура, якого навіть білоруський бульбофюрер не захотів приїхати, бо у Москви банально скінчилися гроші, зокрема і на лукашенківський режим.

За наявними даними, Кремль розглядав ще 2 замісні "екзотичні" варіанти:

  • російський міністр закордонних справ Сєргєй Лавров умовляв свого еритрейського vis-à-vis посприяти в організації візиту до Москви диктатора Ісаяс Афеворкі, який підтримав вторгнення в Україну.

Проте "еритрейський фараон" відмовився, пославшися на погане здоров'я для такої далекої подорожі. Путіністів не зупинив навіть той момент, що у роки Другої світової італійська східноафриканська Еритрея воювала проти антигітлерівської коаліції (адже була колонією фашистівської Італії – прим. ред.), але не вигоріло.

Також МЗС РФ готувало візити ватажків квазіутворень Абхазії, "Південної Осетії", "ДНР" і "ЛНР". Проте, ідея була забракована, бо здалося, що присутність кремлівського щура серед його жалюгідних терористичних маріонеток якось не вписується у масштабність геополітичних амбіцій.

  • для параду банально не вистачає військової техніки, тому бруківкою Червоної площі проїде вдвічі менше важких машин вбивства, ніж у 2020 році (передбачається марш 131 одиниці бойової техніки, замість 234 одиниць дворічної давнини – прим. ред.).

Не треба бути великим військовим фахівцем, аби зрозуміти: урізання техніки викликане відволіканням величезного ресурсу на "невійну" з Україною. Натомість у дусі часу над Червоною площею у складі авіагрупи пролетить повітряний командний пункт Іл-80 Військово-космічних сил московії.

Для тих, хто не знає, – це сумнозвісний "літак Судного дня", призначений для управління військами у разі застосування противником ядерної зброї та знищення наземних пунктів, а також евакуації найвищого керівництва росії. Якось від такої демонстрації у головах "глибинного народу" стає зовсім похмуро.

Ще б пак, на тлі поточних втрат особового складу у ході "спецоперації", стало ясно, що до 9 травня кількість загиблих російських солдатів досягне рекордні 25000 людей! З регіонів приходять численні нарікання на безперервний потік демілітаризованих "200-тих", яких уже втомилися ховати.

Дійшло до того, що з бурятської столиці Улан-Уде надійшли скарги про пропахлий мерцями спортивний комплекс "Лукодром". Тут щодня проводять прощання із загиблими в Україні військовими з Бурятії, а діти не можуть займатися спортом у місці зі стійким трупним запахом.

Щоби перекрити вал похоронного негативу, Кремль наказав пропагандистам залякати регіони темою ядерної війни. Посилання таке, що перед загрозою ядерного апокаліпсиса поточні втрати – це просто мала кров; так, невелике кровопускання перед більшою жертвою.

Враховуючи, що поки якихось значущих перемог в Україні Пуйло не має, то він може антураж самопожертви, властивий 9 травня, використовувати для оголошення відкритої загальної мобілізації на росії. Може прозвучати клич подолати "нацистів усього світу" (але не факт, що це станеться – прим. ред.)!

Тож не варто виключати, що з метою задоволення своїх хворих амбіцій кремлівський бункерний щур накаже урочисто відправити 11 тисяч парадних вояків прямо з Червоної площі на український фронт. Так би мовити, як приклад для наслідування мас.

Зрозуміло, без найменшого натяку на те, як швидко святкові "коробочки" військових на безглуздій бійні перетворюються на гори трупів, що виділяють смердюче амбре. Отже, спостерігаємо, чекаємо та віримо у Сили оборони України, які прямо зараз знищують на фронті незваних загарбників зі Сходу.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15
Війна
Карнаухов додав, що «не треба поспішати, вірність доводять роками відданого служіння батьківщині, хай і новій»
09 січня, 15:08
Війна
«Адмірал Горшков» та нова гіперзвукова суперзброя росії проти Заходу
07 січня, 11:37
Опінії
Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін із штанців вистрибував, тільки б зіпсувати свято
06 січня, 18:23
Політика
«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.
05 січня, 07:59
Мистецтво
Цілий народ десятиліттями привчали, що закон – це ніщо, а "поняття" – то є все. У висліді маємо збандючене світосприйняття на росії...
11.12.2022, 06:45