Уряд Фінляндії ставить під сумнів явище Голокосту

СВІТ
09 вересня, 21:45
Уряд Фінляндії ставить під сумнів явище Голокосту

На відміну від України та США, якими керують служки сіоністів, у Гельсинкі взялися боротися із впливом чужинців. Переглядається минуле.

Такі відомості з урядових кабінетів оприлюднила провідна місцева газета Helsingin Sanomat. Наголошується, що прем'єр-міністр Петтері Орпо дав доручення підлеглим підготувати зміни до Кримінального кодексу.

Законодавча поправка пропонує зменшити покарання за заперечення Голокосту, яке досі вважається у Фінляндії «ознакою підбурювання проти національної групи». Обвинуваченого у суді за цим вироком позбавляють волі на строк до 2 років з обов'язковою виплатою штрафу на суму понад €25 тисяч.

Тепер уряд пропонує нову норму покарання щодо заборони тяжких міжнародних злочинів у Кримінальному кодексі. Обвинуваченій особі загрожуватиме великий штраф або ув'язнення строком щонайбільше до 12 місяців із можливістю вийти достроково на 3 місяці раніше.

Станом на цю мить проєкт знаходиться на стадії розгляду у міністерствах юстиції та внутрішніх справ, після чого буде підготовлено пропозицію Урядової ради й скеровано для схвалення до парламенту Фінляндії. У канцелярії прем'єра зауважили, що жодних міжнародних норм їхня правка не порушує.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїм читачам про те, що сіоніст Сатаньягу тероризує Міжнародний кримінальний суд міфічним антисемітизмом. Бібі цілком може повторити долю Гітлера або ж Сталіна.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
54 народних обранці планують проголосувати за постанову, присвячену 80-м роковинам масовому виселенню совєтами кримськотатарського народу.
09 жовтня, 12:36
Історія
Що ми сьогодні знаємо про Самуї́ла Ейнгорна, Павлика Морозова та ідеї комсомольців.
21 вересня, 10:05
Полтава
Після повторної окупації України у 1943-1944 роках, совєти відновили терор і репресії. Першими на ешафот відправили бранців в одностроях.
16 січня, 08:20
Історія
Цими днями 32 роки тому припинив своє існування Совєцький Союз. Химерно соціально-політичний проєкт більшовиків зазнав краху.
27.12.2023, 14:27
Політика
Його встановили за особистим наказом Сталіна й вирішили прибрати зі столиці після Революції Гідності.
09.12.2023, 11:25
Полтава
Валійського репортера, який першим розповів світові про Голодомор, увічнили у топоніміці Полтавщини. Рихарду Зорґе вказали на смітник.
09.10.2023, 20:04