Пам'ять про незабутню Другу світову

Порожнє гасло «Ніколи знову» випарувалося з повномасштабним вторгненням РФ в Україну 2022-го. Трагічні події воєнного минулого повторилися.
8 травня — День пам'яті та примирення і День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день в Україні традиційно вшановують усіх загиблих не лише на фронті, а й у тилу та в окупації.
Пам'ять, це не просто частина історії, вона наша совість, біль, наша гордість. Пам'ять... вона нетлінна і вічна, бо дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігають онуки й правнуки учасників бойових дій (не лише червоноамрійців, а й воїнів УПА і дивізії «Галичина»).
Торік на законодавчому рівні Україна нарешті приєдналася до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом. І тепер ми відзначаємо саме той день, коли гітлерівський Третій Райх офіційно капітулював.
Ми, українці, не по один бік із нащадками поплічників нацистів, які засіли у московському Кремлі й досі коять воєнні злочини. Наші предки воювали не за Сталіна і не за Гітлера, як просторікує ворожа пропаганда, їх гнала у бій жага до національної волі, пам'ятаймо про це.
Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як мертвим дідам на палках школярі РФ влаштували концерт. До 9 травня лишилося 3 дні й шал шизофренії на московії збільшує оберти, шабаш «побєдобєсія» виходить на новий рівень.