"Слуги народу" сьогодні були готові знищити українську мову та країну, але не вистачило голосів

ПОЛІТИКА
01.06.2021, 16:56
Так виглядають українофоби
Так виглядають українофоби
Фото: 24 канал

Спікер Разумков з усіх сил намагався проштовхнути прокремлівські русифікаторські законопроєкти. Його підтримали більшість "слуг" у Раді.

Отже, реванш сьогодні не пройшов. Законопроєкти про знищення єдиної державної мови провалили.

«За» натиснули свої кнопки 204 депутати.

172 – слуга народу.
15 – ОПЗЖ
7 – За Майбутнє.
Решта – позафракційні.

Насправді 204 голоси – це ДУЖЕ БАГАТО. Це перепис тих депутатів, які були готові знищити мову, а отже і знищити країну.

Особливо ганебною була поведінка Разумкова - не зважаючи що голосування була прямим ПОРУШЕННЯМ регламенту - він наполегливо ставив на голосування та просив ПІДТРИМАТИ прокремлівські законопроєкти.

Ще більша ганьба – це депутати що подали законопроєкти 5554 та 5554-1. Це Микита Потураєв, Євгенія Кравчук та Олександр Санченко, які де-факто стали локомотивами можливої русифікації України.

Сьогодні завдяки КОЖНОМУ З ВАС навалу слуг Зеленського вдалось зупинити. Кожен ваш репост, коментар, допис, кожне слово – зупинило повернення країни в часи Януковича.

Проте, це не перший і не останній напад зелених на МОВУ. Таких нападів ще буде дуже багато. Потураєв вже заявляв, що готуються й інші законопроєкти. Тому маємо бути пильними і одразу давати бій колаборантам.

Громадський діяч, блогер, юрист-міжнародник Андрій Смолій.

Читайте також:
Світ
Химерна кремлівська пропаганда, яка роками демонізувала колективний Захід, а особливо українців, – перевершила нацистську.
07 травня, 08:17
Світ
Секретар Ради Безпеки російської федерації та колишній директор ФСБ Ніколай Патрушев грозиться довести "денацифікацію" України до кінця.
26 квітня, 18:28
Політика
За часів президенства Леоніда Кучми та Віктора Януковича політики в Україні активно наймали кремлівських політтехнологів.
05 квітня, 19:33
Політика
Поплічник експрезидента Віктора Януковича і співавтор диктаторських законів 16 січня 2014 року Андрій Портнов досі перебуває в Україні.
13 березня, 16:48
Світ
Гадаємо, що настав нарешті час визнати державну самостійність Косова, добровольці з якого вже стали на захист нашої незалежності.
05 березня, 12:54
Опінії
У ВР зареєстрували законопроєкт №6336, мета якого - позбавити незалежності Уповноваженого з захисту державної мови.
24.11.2021, 14:15