«Слуги» ​Зеленського хочуть відтермінувати законну українізацію медіа і кіно

ПОЛІТИКА
29.05.2021, 15:16
«Слуги» ​Зеленського хочуть відтермінувати законну українізацію медіа і кіно
Фото: Facebook

Зе-команда планомірно і цілеспрямовано підтримуватиме й надалі панівне становище російської мови у вітчизняному культурному просторі.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат України від партії "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович.

За словами соратника Петра Порошенка, особисто для "гаранта" і проросійських олігархів-власників провідних телеканалів України законна українізація – це замах на "святе".

«З 16 липня набуває чинності частина 6 статті 23 закону "Про мову", яка передбачає, що "мовою поширення та демонстрування фільмів в Україні є державна мова" і регламентує виконання цього правила в кінотеатрах, на телебаченні й інтернет-платформах. Утім депутати монобільшості Микита Потураєв і Євгенія Кравчук внесли законопроєкт №5554, яким під приводом ковіду (!) пропонують перенеси вступ у дію цієї норми з 16 липня на "через два місяці після закінчення карантину". Який закінчиться невідомо коли, але точно не цього року і навряд чи наступного. Реальними ініціаторами цього проєкту є особисто Зеленський, а також проросійські олігархи, з якими він на публіку нібито бореться, а в реальності – разом займається промивкою мізків і русифікацією через олігархічні телеканали», — зазначив В'ятрович.

Опозиційний народний обранець також зауважує, що такими недолугими діями "слуги" вирішили реалізувати одну з головних цілей Москви у гібридній війні проти України – забетонувати русифікацію українського медіапростору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ще на початку травня представники монобільшості обіцяли ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну" у разі оголошення війни.

Читайте також:
Політика
1+1, Інтер, Телеканал Україна, ICTV, СТБ та інші — масово порушують закон.
16.08.2021, 20:15
Життя
Натомість в Україні деякі її уродженці за 30 років нашої незалежності так і не змогли заговорити українською навіть на побутовому рівні.
04.08.2021, 09:47
Політика
Язик людини — це покарання і нагорода, зброя та водночас пекельна змія, що може вбити господаря.
02.07.2021, 14:00
Політика
Суд скасував рішення ОАСК
11.05.2021, 15:20
Опінії
Українці взагалі не дуже хочуть відмовлятися від геть усього, що їх пов'язує з московитами-"русскімі", а дарма!
06.04.2021, 11:34
Спорт
Суддя Копієвський покарав тренера ФК «Львів», розцінивши вимогу як тиск на нього.
21.02.2021, 17:29