«Слуги народу» у Раді взялися проштовхувати путінський проєкт Бабиного Яру

ПОЛІТИКА
29.04.2021, 16:47
«Слуги народу» у Раді взялися проштовхувати путінський проєкт Бабиного Яру
Фото: Лівий Беріг

Як допомагати Росії, не привертаючи увагу РНБО. Майстер-клас від депутатів «Слуги народу», авторів постанови про 80 роковини Бабиного Яру.

Слуги народу зареєстрували у Раді законопроєкт згідно з яким єврейсько-кремлівським олігархам розв'язали руки для створення українофобського проєкту меморіалу «Бабин Яр» у Києві.

Про це у себе на сторінці у Фейсбук написав нардеп Володимир В'ятрович.

Політик зауважив, що слуги свідомо знехтували обов’язком держави опікуватися пам’яттю про цю трагедію. Натомість вони представили такий обов'язок як політику монополізації.

Та ані словом не згадали в тексті про існування концепції меморіалізації Бабиного Яру, підготовленої українськими науковцями.

Натомість, за словами В'ятровича, слуги неукраїнського народу створили навіть не шпарину, а цілий пролом для участі російських олігархів, «обгорнувши диверсію словами про заборону обмежень щодо створення та використання музеїв, комплексів та меморіалів, присвячених цим подіям за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, ГРОМАДЯНСТВА, майнового стану, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, за мовними або іншими ознаками, формою права власності суб'єктів».

Нагадаємо, що раніше навіть Йосиф Зісельс, єврейський дисидент, назвав цей проєкт «троянським конем» російського президента Володимира Путіна, з допомогою якого він збирається нав'язувати світові російський антиукраїнський наратив, що українці нацисти та фашисти.

Читайте також:
Кримінал
Чим довше триває повномасштабна війна, тим частіше стали виявлятися численні факти колаборації вітчизняних поліціянтів з агресором.
16 червня, 20:27
Кримінал
Громадянин України, який допомагав ворожій орді знищувати столицю нашої Батьківщини, постане перед судом за зраду.
01 квітня, 17:30
Війна
Звертаємося до спеціальних служб України посилити перевірки на кордоні та убезпечити життя громадян від "перефарбованих патріотів"!
10 березня, 19:39
Війна
Бойовик відповідав за розташування снайперських позицій окупантів.Відео
29.12.2021, 12:12
Світ
Натрапивши на польських прикордонників, порушники втекли у бік Білорусі.
03.11.2021, 15:32
Політика
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
27.10.2021, 15:00