«Слуги народу» у Раді взялися проштовхувати путінський проєкт Бабиного Яру

ПОЛІТИКА
29.04.2021, 16:47
«Слуги народу» у Раді взялися проштовхувати путінський проєкт Бабиного Яру
Фото: Лівий Беріг

Як допомагати Росії, не привертаючи увагу РНБО. Майстер-клас від депутатів «Слуги народу», авторів постанови про 80 роковини Бабиного Яру.

Слуги народу зареєстрували у Раді законопроєкт згідно з яким єврейсько-кремлівським олігархам розв'язали руки для створення українофобського проєкту меморіалу «Бабин Яр» у Києві.

Про це у себе на сторінці у Фейсбук написав нардеп Володимир В'ятрович.

Політик зауважив, що слуги свідомо знехтували обов’язком держави опікуватися пам’яттю про цю трагедію. Натомість вони представили такий обов'язок як політику монополізації.

Та ані словом не згадали в тексті про існування концепції меморіалізації Бабиного Яру, підготовленої українськими науковцями.

Натомість, за словами В'ятровича, слуги неукраїнського народу створили навіть не шпарину, а цілий пролом для участі російських олігархів, «обгорнувши диверсію словами про заборону обмежень щодо створення та використання музеїв, комплексів та меморіалів, присвячених цим подіям за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, ГРОМАДЯНСТВА, майнового стану, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, за мовними або іншими ознаками, формою права власності суб'єктів».

Нагадаємо, що раніше навіть Йосиф Зісельс, єврейський дисидент, назвав цей проєкт «троянським конем» російського президента Володимира Путіна, з допомогою якого він збирається нав'язувати світові російський антиукраїнський наратив, що українці нацисти та фашисти.

Читайте також:
Бойовик відповідав за розташування снайперських позицій окупантів.Відео
29.12.2021, 12:12
Натрапивши на польських прикордонників, порушники втекли у бік Білорусі.
03.11.2021, 15:32
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
27.10.2021, 15:00
Спонсор “Бабиного Яру” не приховує свого бажання визначати те, чому українці навчатимуть своїх дітей.
01.10.2021, 17:59
Напередодні 30-річчя незалежності України ґебісти у рясах вдалися до чергової провокації, провівши "хресну ходу" до Почаївської лаври.
23.08.2021, 07:09