«Слуги народу» спростили приватизацію держпідприємств

ПОЛІТИКА
01 серпня, 08:01
«Слуги народу» спростили приватизацію держпідприємств
Фото: 5 канал

На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.

Свідченням цього є ухвалений у другому читанні та в цілому проєкт закону №7451, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт Верховної Ради.

З'ясувалося, що ініціаторами виступили одіозні "слуги олігархів народу", які певно воліють збагатитися: Данило Гетманцев, Євгенія Кравчук, Марія Мезенцева, Георгій Мазурашу, Геннадій Вацак та ще з десяток депутатів.

Ухвалений 233 голосами "за" проєкт закону передбачає наступне:

  • суттєве скорочення строків проведення приватизаційних аукціонів і підготовки об'єктів – від оголошення до підписання договору не більше 2 місяців;
  • сплату до укладання договору купівлі-продажу;
  • розблокування приватизації підприємств держаної та комунальної власності з арештами та обтяженнями майна (тільки з уже прийнятими рішеннями про приватизацію таких 115) – зі збереженням прав кредиторів;
  • проведення великої приватизації на online-аукціонах;
  • передача всіх дозволів і ліцензій новим власникам ЄМК, замість необхідності підприємцям переоформлювати всі дозвільні документи;
  • цифровізація ключових приватизаційних процесів – online-оголошення про аукціони.

Як випливає з вищенаведеного, таким чином обранці намагаються показати перш за все західним партнерам імітацію впровадження перепон для стороннього вплив на учасників аукціонів, економію державних коштів і нібито усунення корупційних ризиків, але допоки сам механізм роздержавлення не запрацює як слід, про це важко стверджувати однозначно.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що до Верховної Ради України також внесено законопроєкт №7429 щодо змін до поточного державного бюджету, ініціатори – Кабінет Міністрів.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03 червня, 13:45
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25 травня, 08:12
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15 лютого, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44
Політика
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09.09.2021, 08:12