«Слуги народу» вже не приховують, що будують вождистську систему

ПОЛІТИКА
28.09.2023, 11:14
«Слуги народу» вже не приховують, що будують вождистську систему

«Ми тестуємо модель переходу від парламентсько-президентської держави до президентської, з сильним президентом», — заступник спікера ВР.

Олександр Корнієнко зізнався на форумі «Диригенти змін», що влада будує державу вождистського типу. Повідомила про це у соцмережах депутат Київради Вікторія Пташник.

Щоправда, сам Корнієнко спробував виправдатись: «Мова йшла про те, що зараз під час воєнного стану це відбувається, адже Президент – це Верховний Головнокомандувач і під час війни його роль підсилюється».

Проте очевидна прірва між режимом воєнного стану і президентською моделлю держави. Ключова різниця у тому, що перший є тимчасовим, а державна модель закріплюється у Конституції України та діє на постійній основі.

Тому команда «Останнього Бастіону» вважає виправдання пана Корнієнка провальними. Ми вказуємо на неприпустимість узурпації влади. За часів сучасної України вже один такий узурпатор був, на вечірках якого розважали нинішні узурпатори. Тепер Янукович переховується у Ростові, а Зеленський допоки на Банковій.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У травні Володимир Зеленський має здати повноваження — Дмитро Разумков.
15 лютого, 15:35
Політика
Позаконституційний завгосп Єрмак послав послів готувати саміт миру.
13 лютого, 16:08
Опінії
Хтось хоче накласти лапу на оборонку, пов'язану з чортенятком Пашинським.
13 лютого, 10:24
Політика
Онуки кремлівської кухарки із Зе-команди допомагають путіну знищити нашу націю. Кожна їхня законодавча ініціатива кілок у серце України.
28 січня, 08:41
Кримінал
Всюдисущий поплічник українофоба Віктора Януковича досі допомагає Кремлю вбивати нашу націю. Державу ж він давно підкорив.
24 січня, 06:08
Опінії
В якому місці ми починаємо змінюватись з демократичної країни в країну з повзучим, як лишай, тоталітаризмом?
22 січня, 15:06