«Слуги неукраїнського народу» домовлятимуться з колаборантами

Опінії
01 січня, 20:04
«Слуги неукраїнського народу» домовлятимуться з колаборантами
Фото: Facebook

Люстрація – замість крапки поки кома. Поступового руху як не було, так і немає, але є фрустрація чи навіть нівеляція наявних досягнень.

Український політик, народний депутат України

Ви багато зараз читаєте про різні законопроєкти, які зареєстровані у Верховній Раді щодо позбавлення мандатів депутатів від ОПЗЖ. Однак тут є ще один момент, дуже важливий.

Так, ексрегіонали намагаються відвести увагу від справжньої люстрації, яку країна має розпочати вже під час війни. Позаяк, чим більше в парламенті говорять про люстрацію, тим синхронніше депутати від ОПЗЖ голосують за все, що скаже монобільшість.

Власне, потрібна системна люстрація на майбутнє. Тобто така, яка не дозволить колишнім комуністам, соціалістам, регіоналам і ОПЗЖистам брати участь у виборних посадах і займати місця в органах місцевого самоврядування.

Саме про це наш проєкт закону під №7318, бо ті, хто зараз говорять про люстрацію, поки його бояться. З усіх парламентарів зголосилося підписати тільки (уявіть) 9 депутатів, за що їм дуже вдячна.

Прагнути меншого – це слабка позиція, особливо під час всенародного опору російській воєнній агресії та розквіту колабораціонізму. Маємо діяти масштабно і стратегічно, щоби досягнути результату.

Тільки такі кардинальні закони допоможуть країні очиститись від минулого, щоб втілити всі переможні цілі у майбутньому. І навздогін щиро дякую Збройним Силам України, ваша боротьба не дозволяє нам погоджуватися на менше.

Читайте також:
Світ
Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.
21 березня, 09:16
Світ
Медіакомпанія Трампа знаходиться під федеральним розслідуванням за відмивання грошей, пов’язане з росією.
20 березня, 12:44
Світ
Він закликав американців виходити протестувати
18 березня, 16:38
Політика
Кирило Буданов вручив подяку від ГУР помічниці Миколи Тищенка
06 березня, 11:15
Світ
Підтримувати Україну в її відновленні територіальної цілісності та суверенітету "без залучення американських сил" - в інтересах США.
27 лютого, 20:15
Опінії
Республіканці нарешті вириваються з бульбашки Fox News
14 січня, 13:46