Юрій Бойко і Владімір Соловйов збиралися разом святкувати капітуляцію України

ПОЛІТИКА
04.11.2022, 08:01
Юрій Бойко і Владімір Соловйов збиралися разом святкувати капітуляцію України
Фото: Telegram

Один із партійних босів нині забороненого проросійського угруповання "Опозиційна платформа – За життя" радів бомбардуванням Києва.

Показовий відеодоказ на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив народний депутат Верховної Ради VIII скликання Борислав Береза, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як виявилося, чинний парламентар і соратник переданого під час обміну російським агресорам путінського кума Віктора Медведчука Юрій Бойко мріяв побачити окупаційний контингент із триколором на Хрещатику.

Викладений у мережі та поширений користувачами відеоролик датований 26-м лютого, на ньому нардеп від "ОПЗЖ" погоджується з пропагандистом Владіміром Соловйовим у тому, що воєнні злочинці РФ нібито "не бомблять" мирні міста України, а також сподівається на скору капітуляцію.

Знаково, що після офіційної заборони до Бойка і його однопартійців, які досі ухвалюють закони у парламенті, не завітали правоохоронні органи та спеціальні служби, певно зрадникам і колаборантам вдалося домовитися з Офісом Президента на Банковій, а отже уникнути відповідальності за розпалення українофобії й спричинення війни.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.

Автор : Борислав Береза
Читайте також:
Кримінал
З його вини загинули десятки захисників України
04 січня, 09:38
Політика
Половина Верховної Ради IX скликання проголосувала за скандальний законопроєкт №8271, який посилює покарання військовослужбовців.
16.12.2022, 09:34
Виміри
Патологічна схильність Зеленського до брехні має поставити хрест на його подальшій політичній кар'єрі. А зрадники повинні понести покарання.
10.12.2022, 11:01
Опінії
Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні виніс обвинувальний акт щодо екснардепа України Андрія Деркача
09.12.2022, 15:26
Опінії
Шлях України до гідності та свободи, до яких ми зробили багато важливих кроків, буде довгим, і цей шлях далеко не закінчений.
25.11.2022, 16:19
Опінії
Щоб у вас не було зайвих сумнівів щодо того, що перед 24 лютого Україну свідомо й безвідмовно здавали ворогу.
18.11.2022, 14:45