Юрій Бойко і Владімір Соловйов збиралися разом святкувати капітуляцію України

ПОЛІТИКА
04.11.2022, 08:01
Юрій Бойко і Владімір Соловйов збиралися разом святкувати капітуляцію України
Фото: Telegram

Один із партійних босів нині забороненого проросійського угруповання "Опозиційна платформа – За життя" радів бомбардуванням Києва.

Показовий відеодоказ на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив народний депутат Верховної Ради VIII скликання Борислав Береза, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як виявилося, чинний парламентар і соратник переданого під час обміну російським агресорам путінського кума Віктора Медведчука Юрій Бойко мріяв побачити окупаційний контингент із триколором на Хрещатику.

Викладений у мережі та поширений користувачами відеоролик датований 26-м лютого, на ньому нардеп від "ОПЗЖ" погоджується з пропагандистом Владіміром Соловйовим у тому, що воєнні злочинці РФ нібито "не бомблять" мирні міста України, а також сподівається на скору капітуляцію.

Знаково, що після офіційної заборони до Бойка і його однопартійців, які досі ухвалюють закони у парламенті, не завітали правоохоронні органи та спеціальні служби, певно зрадникам і колаборантам вдалося домовитися з Офісом Президента на Банковій, а отже уникнути відповідальності за розпалення українофобії й спричинення війни.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.

Автор : Борислав Береза
Читайте також:
Опінії
Час знімати локшину з вух і ставити ультиматуми ЗЕрежиму
вчора, 16:42
Опінії
Харчові продукти невдовзі здорожчають для пересічних українців. Бідні продовжать зубожіти, а багаті збагачуватися.
19 липня, 13:42
Кримінал
Наразі зрадник Олександр Пономарьов утримується у слідчому ізоляторі.
15 липня, 17:23
Опінії
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.
13 липня, 11:05
Війна
Наближені до влади блазні використовують громадян у власних меркантильних цілях. Доля народу та України їм цілковито байдужа.
07 липня, 14:53
Опінії
Усе він веде до нових «Мінських перемовин» які так критикував.
01 липня, 16:04