Юрій Бойко і Владімір Соловйов збиралися разом святкувати капітуляцію України

ПОЛІТИКА
04.11.2022, 08:01
Юрій Бойко і Владімір Соловйов збиралися разом святкувати капітуляцію України
Фото: Telegram

Один із партійних босів нині забороненого проросійського угруповання "Опозиційна платформа – За життя" радів бомбардуванням Києва.

Показовий відеодоказ на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив народний депутат Верховної Ради VIII скликання Борислав Береза, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як виявилося, чинний парламентар і соратник переданого під час обміну російським агресорам путінського кума Віктора Медведчука Юрій Бойко мріяв побачити окупаційний контингент із триколором на Хрещатику.

Викладений у мережі та поширений користувачами відеоролик датований 26-м лютого, на ньому нардеп від "ОПЗЖ" погоджується з пропагандистом Владіміром Соловйовим у тому, що воєнні злочинці РФ нібито "не бомблять" мирні міста України, а також сподівається на скору капітуляцію.

Знаково, що після офіційної заборони до Бойка і його однопартійців, які досі ухвалюють закони у парламенті, не завітали правоохоронні органи та спеціальні служби, певно зрадникам і колаборантам вдалося домовитися з Офісом Президента на Банковій, а отже уникнути відповідальності за розпалення українофобії й спричинення війни.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.

Автор : Борислав Береза
Читайте також:
Війна
Чому досі не допитали Баканова?
24 листопада, 14:55
Війна
В ОП анонсували збільшення кількості мобільних груп для боротьби з «шахедами» по всій Україні.
20 листопада, 09:24
Кримінал
Суд закрив журналістам доступ до засідань у справі агента ФСБ Кулініча.
17 листопада, 06:22
Війна
Зрадник коригував ракетні удари по Харкову.
15 листопада, 11:18
Опінії
Але можна одягнути кайданки та засудити до довічного позбавлення волі за державну зраду поплічників Киви.
14 листопада, 15:20
Кримінал
Суд арештував народного депутата Олександра Дубінського на 60 діб, до 12 січня 2024 року, за підозрою у державній зраді.
14 листопада, 08:17