Служивий Камельчук як дзеркало національної схибленості

Опінії
23 січня, 17:45
Служивий Камельчук як дзеркало національної схибленості

Перепрошуємо, панове, але це – фасилітація головного мозку!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Наразі, коли наша зачіска зайняла належне їй місце на тім'ї та потилиці, себто, уляглася після зриву у фазу «сторчма», можна спокійніше подивитися на черговий викид дистильованого ідіотизму з лав слуг народу.

Ми й раніше помічали симптоматику очевидної непевності у пана Юрія Камельчука. Його багатослівну демагогію з філософським нальотом і псевдонаукові теревені з виправданням провалів слуг на телеканалі «Прямий» пояснювали винятково намаганнями професіонала Матвія Ганапольського підняти градус дискусії на опозиційному медійному майданчику. Хоча дискутувати з камельчуками-буймістер-скороходами все одно, що спробувати перегавкати сучу лаю.

Яка дискусія з людьми, котрі практично вже не контролюють свій мовленнєвий потік? Хтось контролював понос (в інтелігентних колах – «швидку Настю»)? Поділіться. Яка бесіда з подоляковими темниками? Який дипломат з Люсі-Арестовича? Чи з блазня лідер?

Сяк-так приборкали етичну відразу від програмної заяви слуги трансцендентних сил Камельчука щодо проституції: «Проституція відбирає енергію. У ведичних науках так написано».

А ось з подивуванням довелося боротися довше: вони там що – усі поведені на сексуальних утіхах?! Один приховав активну участь у зґвалтуванні неповнолітньої, інший витрачав робочий час на замовлення нетабуйованих жриць зі специфічним фаршем неприродних способів, третій з четвертим на увесь медіапростір обсмоктували принади корабельних сосен, п’ята фактично привселюдно ділилась очікуваннями від новопридбаної меблі з точки зору стимуляції, шостий (щоправда, цей практично постійно не при собі) на камеру чухає геніталії, сьома ніяк не визначиться, наскільки і від кого вона вагітна.

Ось і  Камельчук вичитав у ведах анафему Марії Магдалені, ще отій, порочній – до катарсису. Каже, повії негативно впливають на ауру янь, себто, на світлу адамову половину.

Це, панове, коли б не Содом з Гоморрою – якщо голова забита «основними» інстинктами арахаміївського штибу, на законотворчість часу точно не залишиться.

Та й те, яка «творчість» у фасилітатора?

За Всезнайкою-Вікі фасилітатором є фахівець, який «не зацікавлений у підсумках обговорення, не представляє інтереси жодної з груп-учасників і не бере участі в обговоренні». Тобто, він і є нібито з нами, і водночас – нема. Квант.

Чи може той же фасилітатор-Камельчук нести відповідальність за виголошений ним заклик «виплатити пенсії громадянам України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях»? Бовкнути про «обов'язок України» – особливих зусиль не потребує, декому у церкві навоняти – що два пальці об асфальт, а ти у твої ще військовозобов'язані роки не «фасилітуй», а потовчи берцями передову під Пісками. Щоб можна було подивитися у вічі тамтешнім пенсіонерам зрадженої ними країни.

Як на нас, винятково для того, щоб послати їх на «землі обітовані», під Воронеж і далі лісом. Березняками. Це –  як на нас, а непевний служивий пропонує інвестувати бандитів ОРДЛО зі злиднів українського Пенсійного фонду.

А слабо Пушиліна зробити почесним пенсіонером України, щоб і вожді бабуїнів з дерев попадали?

Фасилітатор Камельчук підтримав ідею відновлення подачі дніпровської води російським окупантам в Криму. Які ж ми й філантропи! Ладні услід за покійною Терезою обмивати голих індусів холодною водою. То таке, що із брандспойта.

Нарешті, купка лайна на тістечко – Камельчукове «фе» на адресу вакцинації від ковіду. Як з'ясувалося, парламентар з фасилітацією наперевіс є активним учасником місцевого антиковідного дисидентства, себто, впарює у вже й без того задурені голови електорату конспірологію часів парку Юрського періоду.

Цей злісний антимасочник і ведун вважає COVID-19 вигаданою хворобою, є противником вакцинації та носіння масок. І якщо корелювати його маячню з результатами нещодавнього опитування соціологічною групою «Рейтинг», виявиться, що Камельчук з Сергієм-Родославом Мікітеном – вождем руху «STOP Fake Pandemic/СТОП Фейк Пандемія» та рештою співпалатників вже набагато популярніші за «найвеличнішого»!

Скажімо, лідерка руху «Київська Русь», така собі Вікторія Шилова з лозунгами «європейська медицина – неповноцінна, їй далеко до радянської», «коронавірус – смішна та штучна вигадка управителя України Сороса» наразі змобілізувала 165 тисяч підписників! А ми, наївні, все ще вважаємо Землю геоїдом з ефектом референц-еліпсоїда на окремих частинах апроксімованої поверхні!

То ж немає нічого дивного, що сьогодні 52 відсотки респондентів, опитаних «Рейтингом», не готові вакцинуватися від коронавірусу навіть безкоштовно. Аларм, товариство – 52 відсотки!!!

Перебіг наступу ведичних сил на здоровий глузд українців отут. Констатуємо: з такими командирами і, особливо, головнокомандувачем країна, держава, суспільство геть чисто програють маразматикам. І не за очками програємо, нокаутом.

Читайте також:
Російські слідчі відмовилися пояснити чому ця справа становить державну таємницю.
15 квітня, 21:35
На озброєнні ВПС Венесуели в справному стані залишилося лише 8 винищувачів Су-30, з 22 раніше придбаних.
12 квітня, 15:32
У розвідувальному відомстві в упор нічого не помічали...
07 квітня, 16:01
Або кому буде #недомендель...
11 березня, 13:16
23 лютого – це день створення так званої Робітничо-селянської червоної армії в Росії.
17 лютого, 22:05