Цирк триває: комедіант Скічко очолить Черкащину

ПОЛІТИКА
21 січня, 10:37
Цирк триває: комедіант Скічко очолить Черкащину

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру 29-річного Олександра Скічка на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Відповідне рішення ухвалено напередодні, 20 січня, повідомив на своїй сторінці у Facebook постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Між тим, на сайті Офісу президента указу про призначення до тепер ще немає.

Нагадаємо, що телеведучий Скічко був обраний депутатом у 2019 році за мажоритарним виборчим округом №197 у Черкаській області.   

Як бачимо, з кадрами у Зе-команди справи йдуть дуже погано, бо керувати регіонами починають відверті шоумени без належного досвіду.

З досягнень "слуги народу" Скічка – одруження на доньці Леоніда Юрушева, Єлизаветі, а також постійна присутність в якості телеведучого на вітчизняних і кремлівських ТБ (вів передачі "Добрий монінг" і "Співай як зірка").

Подібних абсурдних призначень не дозволяли собі ні Віктор Янукович, ні Петро Порошенко, але завдяки Володимиру Зеленському у нас і Юзик – політик і депутат, та ще купа клоунів у парламенті.

Офісу президента вже слід прорахувати наслідки таких кроків і подумати, що весь народний гнів може перерости у новий Майдан, не факт, що мирний.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що теперішнє керівництво Харківської обласної державної адміністрації "заморозило" будівництво нового сучасного онкоцентру.

Читайте також:
"Криворізький Гамлет" може самостійно виконати й перевиконати план із розвалу України, а один грузин тоді лишиться без улюбленої роботи.
вчора, 14:00
І цей крок зробив Василь Ярославович Вірастюк!
16 лютого, 10:09
Партію, засновану двічі нардепом Святославом Вакарчуком, знову лихоманить. На цей раз у центрі уваги опинився Сергій Притула.
13 лютого, 11:12
Або хто насправді програв Полтавську битву...
09 лютого, 11:36
У 2019 році Зеленський переміг тільки тому, що народу було однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути "баригу" Порошенка.
20 січня, 11:24
До конвульсій надій, перспектив, України...
16 січня, 09:01