Цирк триває: комедіант Скічко очолить Черкащину

ПОЛІТИКА
21 січня, 10:37
Цирк триває: комедіант Скічко очолить Черкащину

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру 29-річного Олександра Скічка на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Відповідне рішення ухвалено напередодні, 20 січня, повідомив на своїй сторінці у Facebook постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Між тим, на сайті Офісу президента указу про призначення до тепер ще немає.

Нагадаємо, що телеведучий Скічко був обраний депутатом у 2019 році за мажоритарним виборчим округом №197 у Черкаській області.   

Як бачимо, з кадрами у Зе-команди справи йдуть дуже погано, бо керувати регіонами починають відверті шоумени без належного досвіду.

З досягнень "слуги народу" Скічка – одруження на доньці Леоніда Юрушева, Єлизаветі, а також постійна присутність в якості телеведучого на вітчизняних і кремлівських ТБ (вів передачі "Добрий монінг" і "Співай як зірка").

Подібних абсурдних призначень не дозволяли собі ні Віктор Янукович, ні Петро Порошенко, але завдяки Володимиру Зеленському у нас і Юзик – політик і депутат, та ще купа клоунів у парламенті.

Офісу президента вже слід прорахувати наслідки таких кроків і подумати, що весь народний гнів може перерости у новий Майдан, не факт, що мирний.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що теперішнє керівництво Харківської обласної державної адміністрації "заморозило" будівництво нового сучасного онкоцентру.

Читайте також:
Петро Олексійович ніякий не рятівник України, а такий самий колаборант, як і кум Путіна, проте у вишиванці з патріотичною риторикою.
07 червня, 09:23
Або про совкову ностальгію за «ми обираєм, нас обирають».
07 квітня, 11:26
Гляньмо на сьогоднішній політичний манеж. А там Пінчук, Фрідман, Фіала, Єрмак і Рудик, яким підспівує "ветеран" "не твоєї війни" Вакарчук.
31 березня, 09:12
Або про безплатне пиво тільки для членів профспілок.
30 березня, 12:26
Авжеж, записний зебобик не визнає, що донедавна «естети у спідньому» контактували з владою лише на корпоративах.
22 березня, 12:16
Володимиру Зеленському не по зубах вітчизняні олігархи та системна корупція, навіть Джозеф Байден тут безсилий.
04 березня, 08:48