Папа Франциск: у геноциді українців винні буряти, а росіяни – безневинні

СВІТ
28.11.2022, 17:00
Папа Франциск: у геноциді українців винні буряти, а росіяни – безневинні
Фото: Google

Голова Католицької Церкви знову став адвокатом диявола, відбілюючи воєнні злочини російського окупаційно-терористичного контингенту.

Свідченням цього є заяви, висловлені понтифіком Франциском в інтерв'ю авторитетному християнському виданню "The America Magazine", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Папа Римський переконаний, що російський народ (тобто, етнічні росіяни/русскіє – прим. ред.) не можуть коїти зло українцям через нібито якісь "братні слов'янські узи" з українцями.

«Коли я говорю про Україну, я говорю про народ-мученик. Відтак, якщо є народ-мученик, є і той, хто його мучить. Коли я говорю про Україну, я говорю про жорстокість, тому що в мене багато інформації про жорстокість військ, які вдерлися туди. Це гидко... Загалом, найжорстокіші, мабуть, ті, хто з російської глибинки, але не російської традиції – всілякі варварські народи, як чеченці, буряти й так далі. Саме на них відповідальність за численні вбивства українців», – зазначив понтифік.

Водночас Папа Франциск не уточнив, на чому саме ґрунтується його позиція та чи не бажає він особисто навідатися до української Бучі, Ізюма, а може навіть і тимчасово окупованого Маріуполя, аби побачити на власні очі діяння етнічних росіян.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", путінська росія хоче завершити те, що розпочала ще петровська московія і не доробив сталінський совєцький союз.

Читайте також:
Війна
Російські окупанти знову навели на стратегічний військовий об'єкт під Москвою невідомий безпілотний літальний пристрій.
20.07.2023, 19:37
Війна
російські війська, які воюють в Україні, можуть безкоштовно заморожувати свою сперму
28.12.2022, 16:37
Війна
Цинізм бункерного щура підсилюється у геометричній прогресії
21.12.2022, 20:43
Війна
росія відправить музикантів і співаків на передову, щоб хоч якось підняти бойовий дух своїх військ, які повністю деморалізовані.
19.12.2022, 15:17
Світ
Що не так із Владіміром Путіним? Очевидно, все! Для прикладу візьмемо вчорашню (23.04) подію у Храмі Христа Спасителя.
24.04.2022, 18:11
Спорт
На його думку, в цьому нічого поганого не має
17.02.2022, 13:41