Смартфони Apple вперше за декаду знову у лідерах

ЕКОНОМІКА
19 січня, 12:31
Смартфони Apple вперше за декаду знову у лідерах

Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.

Відповідною статистикою із громадськістю поділилися аналітики з International Data Corporation. Зазначається, що за весь 2023 рік компанія Apple продала понад 234 мільйони своїх пристроїв, знову ставши лідером у виробництві смартфонів у світі.

Фактично, це на 3,7% більше (частка склала 19,4% — прим. ред.), ніж у 2022-му, коли першу сходинку на ринку займала південнокорейська корпорація. Також у п'ятірку ввійшли китайські виробники — Xiaomi, Oppo і Transsion Holdings, яка володіє брендами Infinix та Tecno.

Крім того, Apple стала єдиною компанією, яка збільшила обсяги виробництва у 2023 році — її обсяг постачань збільшився на тлі загального падіння (на 3,2% — прим. ред.) серед усіх учасників ринку. Аналітики з International Data Corporation пояснюють ситуацію макроекономічними проблемами у світі через гібридну війну «вісі зла»: КНР-РФ-Іран-КНДР.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як техногігант Apple запатентував екран, який самостійно буде відновлюватися від пошкоджень. Для зменшення кількості пошкоджень, покривний шар дисплея міститиме самовідновлювану частину.

Смартфони Apple вперше за декаду знову у лідерах_1
Читайте також:
Політика
Перемога крайньолівих сил, яких фінансує Кремль, викликала паніку. Франція може не дорахуватися мільйонів через виїзд платників податків.
14 липня, 10:27
Економіка
Збільшення грошової маси призводить до зростання цін (інфляції). Але очевидним цей взаємозв'язок стає за високого рівня пропозиції грошей.
24 червня, 13:43
Економіка
Відчуваєте швидкість нашого руху в ЄС та інвестиційну привабливість?
02 травня, 18:09
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43