«Собачий вальс» Путіна і Лукашенка

Опінії
12 липня, 09:18
«Собачий вальс» Путіна і Лукашенка
Фото: Facebook

Жодні перемовини з російським агресором неможливі, крім як повної капітуляції агресора зі Сходу разом із його білоруською маріонеткою.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Периодически меня спрашивают: возможны ли переговоры с россией? Хотя уже совершенно очевидно, что никакие переговоры в этой стадии уже и ещё (одновременно) – невозможны.

Уже – потому что действует исключительно военная логика, и в этой логике, видим, как РФ пытается ещё больше втянуть Беларусь в войну против Украины. Собственно, больше и некого втягивать.

Ещё – потому что два неадеквата, видимо, остановятся, когда доведут все (для себя же) до критической точки, пятой:

  1. Один, чтобы усидеть во власти, отдал свою территорию россии под войну против Украины (не исключено, что это обсуждалось ещё в стадии акций протестов, когда Кремль помог Лукашенко усидеть во власти).
  2. Второй – инфицированный вирусом войны, видимо, ещё с 1945-го через "дедов"и перешедший в режим общения с миром исключительно в форме шантажа.

Вот эти двое должны доиграть свой "Собачий вальс" – возможно, тогда внутри РФ появится реальный зарос на переговоры. "Собачий вальс", кстати, в разных странах имеет разные варианты названий:

  • "Блошиный вальс" – в Германии, Бельгии, Нидерландах, Норвегии;
  • "Я наступил на кошку" – в Японии;
  • "Ослиный марш" – в Венгрии;
  • "Полька дураков" – на острове Майорка;
  • "Марш воров" – Китае и так далее.
В общем, вы поняли. Ведь в случае россии – это колоссальное упрощение политики. 
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Після поразок на фронті кремлівський бункерний щур і його прихвосні визначилися з власною геополітичною короткостроковою стратегією.
вчора, 19:45
Світ
Певно, вже почав, адже все більше громадян близькосхідної ісламської республіки виходять на протести і беруть владу у свої руки.
26 вересня, 07:00
Світ
Те, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства стає очевидним не тільки українцям.
18 вересня, 19:04
Опінії
Будь-що, що накаже путінський режим, покірні орбанівські виконавці зроблять без заперечення. Особливо це стосується українського питання.
08 вересня, 08:18
Світ
Аби запобігти поглибленню турецького впливу у Сирії, де також присутні США та Іран, РФ муситиме визначатися, що для неї є важливішим.
17 серпня, 20:23
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18