Соціалізм Байдена — новий порядок денний для США

СВІТ
12 квітня, 10:37
Соціалізм Байдена — новий порядок денний для США

Президентська адміністрація Джозефа Байдена планує запровадити у США "фінансову зрівнялівку", почнуть із податку на прибуток.

Таку думку в ефірі "UkrLife TV" висловив експерт економічних програм Інституту майбутнього Данило Монін, який дослідив програму очільника Білого дому.

Наступник Дональда Трампа до кінця поточного року хоче не тільки заморозити мінімальну ставку корпоративного податку, але й підвищити його з 21% до 28%.

«Байден певен, що йому вдасться побороти по всьому світу офшори та зупинити втечу капіталу з американської економіки. Задля цього президент США піде навіть на знищення однієї з важливих конкурентних переваг економіки своєї країни, обмежуючи її розвиток як такий. Процес скочування Америки у так званий тренд соціалізму є більше, ніж очевидним», — стверджує Данило Монін.

Експерт Інституту майбутнього також додав, що нині для чинної влади США на першому плані знаходиться задоволення потреб незаможних верств населення коштом найбагатших американців.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.

Читайте також:
Федерація роботодавців зажадала скасувати особливий ПДВ для Веревського: постраждала більшість підприємств
26 квітня, 13:10
Єврокомісія рекомендує уряду Литовської республіки суттєво підняти вікову межу для виходу громадян на пенсію.
20 квітня, 08:01
За такою схемою раніше «корпоратизували» «Укрнафту», що дало можливість Коломойському «доїти» начебто державне підприємство як власне
06 квітня, 12:20
Африка потребує ретельно вивіреної внутрішньої політики та посиленої підтримки міжнародної спільноти, зокрема у фінансовій сфері.
02 квітня, 09:59
Америка і світовий ринок, що швидко підлаштовується під реалії пандемії COVID-19, не будуть довго чекати на реформи від української влади.
20 березня, 09:48