ЄС наслідує диктаторські режими Середньої Азії

СВІТ
10.04.2021, 16:45
ЄС наслідує диктаторські режими Середньої Азії
Фото: Picture Alliance

Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.

Із так званими Covid-дисидентами та просто незадоволеними карантином громадянами європейські чиновники борються туркменсько-узбецькими методами, передає "Azatlyk Radiosy".

Незалежні організації, котрі стежать за дотриманням прав і свобод людини, стурбовані тим, як деякі уряди використовують важку епідеміологічну ситуацію для узурпації влади та придушення інакодумства.

«Урядові заходи, спрямовані на подолання спалаху COVID-19, виявляють соціальну ізоляцію, нерівність та надмірне втручання різних органів влади у буденне життя громадян. Натомість політичні арешти тепер цілком законно здійснюються під приводом запобігання пандемії», – йдеться у щорічному звіті лондонського осередку організації "Amnesty International".

Фактично, влада низки європейських держав, подібно диктаторським режимам Середньої Азії, неправомірно обмежує демократичні свободи – право громадян на пересування, самовираження, мирні зібрання, – застосовуючи силові заходи.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, країни "першого світу" – основні одержувачі вакцин від COVID-19.

Читайте також:
Політика
Найбільша (поки що) пандемія у XXI столітті завершилася. Людство приходить до тями після 2 років примусової "самоізоляції".
05 травня, 21:08
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10 січня, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19.01.2022, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08.01.2022, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16