ЄС наслідує диктаторські режими Середньої Азії

СВІТ
10 квітня, 16:45
ЄС наслідує диктаторські режими Середньої Азії
Фото: Picture Alliance

Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.

Із так званими Covid-дисидентами та просто незадоволеними карантином громадянами європейські чиновники борються туркменсько-узбецькими методами, передає "Azatlyk Radiosy".

Незалежні організації, котрі стежать за дотриманням прав і свобод людини, стурбовані тим, як деякі уряди використовують важку епідеміологічну ситуацію для узурпації влади та придушення інакодумства.

«Урядові заходи, спрямовані на подолання спалаху COVID-19, виявляють соціальну ізоляцію, нерівність та надмірне втручання різних органів влади у буденне життя громадян. Натомість політичні арешти тепер цілком законно здійснюються під приводом запобігання пандемії», – йдеться у щорічному звіті лондонського осередку організації "Amnesty International".

Фактично, влада низки європейських держав, подібно диктаторським режимам Середньої Азії, неправомірно обмежує демократичні свободи – право громадян на пересування, самовираження, мирні зібрання, – застосовуючи силові заходи.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, країни "першого світу" – основні одержувачі вакцин від COVID-19.

Читайте також:
На території тимчасово окупованого Кримського півострова ситуація з коронавірусом залишається доволі напруженою.
29 липня, 07:01
12-річному пацієнту з Тбілісі, який мав спеціальні медичні показання, вкололи першу дозу вакцини фірми "Pfizer".
26 липня, 07:59
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у четвер, 15 липня.
15 липня, 09:15
Cтаном на 12 липня проти коронавірусної інфекції щепилися вже 550 тисяч 333 вітчизняні працівники освіти та науки.
12 липня, 13:04
На Росії останні 3 дні фіксується максимальна смертність від коронавірусної інфекції; за добу у країні від ускладнень помирає 600-700 осіб.
02 липня, 07:59
Попри 16 місяців кризи та стаґнації, викликані пандемією коронавірусу, економічний розвиток України демонструє позитивну динаміку.
24 червня, 10:26