Для Байдена трансґендери важливіші за хворих на COVID-19 американців

СВІТ
05 квітня, 08:59
Для Байдена трансґендери важливіші за хворих на COVID-19 американців
Фото: Marketplace

Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.

Він перший із-поміж президентів США, який пішов на такий крок, про це з Білого дому поінформували журналісти видання "CNN".

Американський лідер закликав співгромадян шанувати "досягнення борців за ґендерну рівність", а також розповідати про "їхній нелегкий життєвий шлях" молодому поколінню.

«Сьогодні ми вшановуємо і відзначаємо стійкість трансґендерної спільноти, не тільки у нас, але й по всьому світу. День видимості трансґендерів демонструє, що небінарні особистості всіх вікових категорій мають такі самі права, як і решта людей. Їхня мужність і активна боротьба наблизили нашу країну до панування повної рівності попри насильство і дискримінацію», — зазначив 46-й президент США.

Поборники гомодиктатури вже встигли привітати заяву американського лідера, наголосивши, що тепер їм буде легше пропагувати свої ідеї, маючи всебічну підтримку влади.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", команда Байдена збирається і надалі продовжувати політику агресивного насадження ідеології ЛҐБТ.

вибір редакції
Читайте також:
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13 листопада, 16:03
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28 вересня, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23 червня, 11:34
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06 червня, 12:17
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29 квітня, 10:27
Політтехнологам Зеленського, який чекає на дзвінок Байдена, доведеться шукати йому "свого масажиста Максима".
16 березня, 15:46