Для Байдена трансґендери важливіші за хворих на COVID-19 американців

СВІТ
05 квітня, 08:59
Для Байдена трансґендери важливіші за хворих на COVID-19 американців
Фото: Marketplace

Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.

Він перший із-поміж президентів США, який пішов на такий крок, про це з Білого дому поінформували журналісти видання "CNN".

Американський лідер закликав співгромадян шанувати "досягнення борців за ґендерну рівність", а також розповідати про "їхній нелегкий життєвий шлях" молодому поколінню.

«Сьогодні ми вшановуємо і відзначаємо стійкість трансґендерної спільноти, не тільки у нас, але й по всьому світу. День видимості трансґендерів демонструє, що небінарні особистості всіх вікових категорій мають такі самі права, як і решта людей. Їхня мужність і активна боротьба наблизили нашу країну до панування повної рівності попри насильство і дискримінацію», — зазначив 46-й президент США.

Поборники гомодиктатури вже встигли привітати заяву американського лідера, наголосивши, що тепер їм буде легше пропагувати свої ідеї, маючи всебічну підтримку влади.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", команда Байдена збирається і надалі продовжувати політику агресивного насадження ідеології ЛҐБТ.

Читайте також:
Політтехнологам Зеленського, який чекає на дзвінок Байдена, доведеться шукати йому "свого масажиста Максима".
16 березня, 15:46
Американцям заборонять критикувати збоченців і збочення.
22 лютого, 19:06
Саме цей Центр громадського здоров'я МОЗ закликав торік людей брати участь у гей-параді.
04 лютого, 20:26
Україні теж «несуть свободу» бути худобою: права людини-манкурта, права тварин, содомітів, педофілів та паради геїв і одностатеві шлюби...
13.10.2020, 15:31
Путін помітно нервує та брякає зброєю.
вчора, 17:55
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
вчора, 15:29