Сьогодні день народження Героя України та Ічкерії Сашка Білого

Позиція
19 вересня, 13:57

Олександр Музичко був ветераном українського правого руху, він ще в 90-х роках став на шлях захисту Української державності.

19 вересня 1962 року народився Сашко Білий (Олександр Музичко) — представник УНА-УНСО, «Правого Cектора», людина, яка боролася проти злочинного російського режиму та його послідовників за межами Московії.

Олександр Музичко був ветераном українського правого руху, він ще в 90-х роках став на шлях захисту Української державності. Захищав він її зі зброєю в руках, беручи участь в підтримці опору народів Кавказу агресії Московії — там і став використовувати псевдо «Білий». Та дослужився до звання бригадного генерала ЧРІ.

Ічкерія. 1-ий з права Сашко Білий.
Ічкерія. 1-ий з права Сашко Білий.

Варто зазначити, що три рідні дядьки Олександра воювали в УПА, тому Сашко просто не міг обрати інший шлях, ніж боротьбу.

У лютому 2014 р. Олександр Музичко став головою Правого Сектору на Західній Україні. Завдяки його координації Західна Україна першою скинула владу проросійського президента Віктора Януковича, що стало важким психологічним ударом для цього прислужника Москви.

Саме Сашко Білий формував на заході країни підкріплення для оборонців Майдану і не допустив там анархії після втечі до свого господаря на Московію «гаранта Конституції».

Широкий загал запам'ятав Олександра Музичка  завдяки кільком популярним відео, — в одному з них він тягав за краватку прокурора-хабарника Андрія Таргонія, що затримував хід кримінальної справи в очікуванні «винагороди» від потерпілих.

На другому відео, незадовго до власної смерті, Сашко попереджав, що так званими правоохоронними органами прийнято рішення його знищити або захопити живим та видати російським спецслужбам.

За кілька днів до смерті, виступаючи на установчому з'їзді Правого сектору, Сашко Білий закликав побратимів творити єдиний, об'єднаний націоналістичний рух — монолітну силу українців та активізувати революційну боротьбу.

Характерно, що безпосередньо перед злочинною спецоперацією МВС, тоді ще новопризначений міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков назвав дії  Музичка «диверсією» та обіцяв покласти край його діяльності.

В ніч з 24 на 25 березня 2014 року Сашка Білого (Музичка) було вбито.

Виконавцями вбивства були бійці спецпідрозділу МВС «Сокіл», які застрелили Олександра Музичка, коли він відпочивав в одному з рівенських кафе. Сашко Білий отримав 1 кулю в ногу і 2 кулі в серце.

А після загибелі Сашка в Авакова назвав його бандитом. Так би мовити, в кращих російських традиціях.

Попри всі ці недолугі звинувачення у рекеті, шантажі, бандитизмі та провокаційній діяльності, які лунали з уст тих, хто якраз і відзначився антиукраїнською діяльністю, для українського народу Музичко є справжнім героєм та патріотом України. 
 
Так, після смерті Білого, панахиду за загиблим провів місцевий архиєпископ, а земляки та, зокрема, сотні приїжджих політиків провели його в останню путь велелюдною пішою ходою вулицями міста.

Сьогодні день народження Героя України та Ічкерії Сашка Білого_3

Читайте також:
Мистецтво
Вона зачаровувала гусарів, красу ж оспівували поети, а художники зобразили її на полотні. Аристократка без краплі аристократичної крові.
вчора, 10:02
Історія
29 листопада 1965 року у місті Донецьк народився Олег Мужчиль, відомий як друг «Лісник». Він — убитий владою незламний герой війни.
29 листопада, 16:33
Життя
28 листопада свій День народження святкує полтавський тренер, який виховав плеяду успішних спортсменів.
28 листопада, 21:11