Сьогодні в Полтаві підписали тристоронню угоду щодо здійснення проекту «Реформа управління на сході України»

ПОЛТАВА
22.10.2014, 13:16
Сьогодні в Полтаві підписали тристоронню угоду щодо здійснення проекту «Реформа управління на сході України»

Сьогодні в Полтаві підписали тристоронню Угоду між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою щодо реалізації проекту «Реформа управління на сході України».

Повідомили на сайті інтернет-видання «Новини Полтавщини».

Даний проект відсьогодні впроваджується в Полтавській області. Мета Угоди — поліпшення умов для надання муніципальних послуг населенню Полтавщини, зокрема, комунальних та адміністративних, а також співробітництво між міськими, селищними та сільськими громадами області.

Як повідомила експерт проекту Ганна Борова, Полтавська область обрана Німецьким товариством (GIZ) для співробітництва, в рамках спеціального розробленого GIZ Положення «Про Конкурс проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області».

«Ми плануємо спільно розробити конкурсні процедури, відібрати 5 проектів переможців у сфері міжмуніципального співробітництва й надати їм до 20 євро кожному на умовах співфінансування», – сказала Борова.

Керівник проекту Ради Європи Андрій Гук зазначив, що Громади Полтавщини будуть одними з перших брати участь у пілотному проекті щодо співробітництва територіальних громад.

«Рада Європи надає Україні експертну допомогу в розбудові національної законодавчої бази відповідно до євростандартів. Зараз в Європі йде об’єднання територіальних громад, або за умови співробітництва або через злиття. Тому Україна не є виключенням. Щоб вистояти в умовах нестачі ресурсів, потрібно об’єднувати зусилля громад, зокрема шляхом міжмуніципального співробітництва», – сказав Андрій Гук.

В.о голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко зазначив, що співпраця між громадами є досить важливою. Завдяки впровадженню цього проекту, Полтавщина може реалізувати та запровадити інноваційні технології. Територіальні громади здійснюють співробітництво через сільські, селищні і міські ради.

«Це може вирішити питання сміттєзвалищ, створення фапів, закупівлі нової техніки та інше. Співробітництво здійснюється у сферах спільних інтересів територіальних громад у межах повноважень відповідних органів місцевого самоврядування», – сказав Марченко.


Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05