Сьогодні в Полтаві підписали тристоронню угоду щодо здійснення проекту «Реформа управління на сході України»

ПОЛТАВА
22.10.2014, 13:16
Сьогодні в Полтаві підписали тристоронню угоду щодо здійснення проекту «Реформа управління на сході України»

Сьогодні в Полтаві підписали тристоронню Угоду між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою щодо реалізації проекту «Реформа управління на сході України».

Повідомили на сайті інтернет-видання «Новини Полтавщини».

Даний проект відсьогодні впроваджується в Полтавській області. Мета Угоди — поліпшення умов для надання муніципальних послуг населенню Полтавщини, зокрема, комунальних та адміністративних, а також співробітництво між міськими, селищними та сільськими громадами області.

Як повідомила експерт проекту Ганна Борова, Полтавська область обрана Німецьким товариством (GIZ) для співробітництва, в рамках спеціального розробленого GIZ Положення «Про Конкурс проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області».

«Ми плануємо спільно розробити конкурсні процедури, відібрати 5 проектів переможців у сфері міжмуніципального співробітництва й надати їм до 20 євро кожному на умовах співфінансування», – сказала Борова.

Керівник проекту Ради Європи Андрій Гук зазначив, що Громади Полтавщини будуть одними з перших брати участь у пілотному проекті щодо співробітництва територіальних громад.

«Рада Європи надає Україні експертну допомогу в розбудові національної законодавчої бази відповідно до євростандартів. Зараз в Європі йде об’єднання територіальних громад, або за умови співробітництва або через злиття. Тому Україна не є виключенням. Щоб вистояти в умовах нестачі ресурсів, потрібно об’єднувати зусилля громад, зокрема шляхом міжмуніципального співробітництва», – сказав Андрій Гук.

В.о голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко зазначив, що співпраця між громадами є досить важливою. Завдяки впровадженню цього проекту, Полтавщина може реалізувати та запровадити інноваційні технології. Територіальні громади здійснюють співробітництво через сільські, селищні і міські ради.

«Це може вирішити питання сміттєзвалищ, створення фапів, закупівлі нової техніки та інше. Співробітництво здійснюється у сферах спільних інтересів територіальних громад у межах повноважень відповідних органів місцевого самоврядування», – сказав Марченко.


вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Чергова громада Полтавського краю увічнила пам'ять своїх полеглих на передовій земляків. Козацький хрест нагадуватиме про їхній Чин.
вчора, 20:36
Полтава
Годі чекати, поки все налагодиться само собою. Запам'ятайте аксіому життя: до змін може привести лише Дія!
11 грудня, 20:32
Полтава
Банда українофобів на всіх щаблях влади захопила державний апарат України. Прифронтова Полтавщина також у лабетах корумпованих блазнів.
11 грудня, 19:23
Полтава
Працівники бюджетної сфери буквально по монеті назбирали 6000 гривень. Вказану суму передадуть для нагальних потреб поранених фронтовиків.
10 грудня, 06:06
Полтава
Впродовж 1727-1734 років цей чоловік командував Військом Запорозьким на Лівобережжі. Був серед тих, хто підтримав Івана Мазепу і Карла XII.
09 грудня, 13:41
Полтава
А слуги урода знищують все на місцях.
07 грудня, 15:15