Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів

ПОЛТАВА
20.07.2020, 09:31
Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів
Фото: bastion.tv

Коли немає приводу для новини — створи його самостійно.

Вірогідно таким гаслом користується Микола Лисогор під час "фахової роботи" на інформаційну помийку "Полтавщина".

На особистому Telegram-каналі журналіста викладено "обурливий допис" про спорудження головним редактором "Останнього Бастіону" будинку на вулиці Соборності зі... свастям!

Микола Лисогор стверджує, що Геннадій Сікалов, отримавши дозвіл від Полтавської міської ради на будівництво кафе з житловими приміщеннями, зводить рейхстаг.

Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів_1

Одразу мусимо повідомити стурбованому журналісту, що солярні символи, які прикрашають вказану будівлю, не заборонені чинним законодавством.

Вони є демонстрацією повернення прадавніх, традиційних знаків на вулиці українських міст, зокрема Полтави, що не одне десятиліття було віддано на поталу окупантам з Москви та інших інородців.

Для неуків, котрі створюють інформпривід з нічого, аби хайпанути власне ім'я, "Останній Бастіон" підготував відповідний екскурс в історію, який невдовзі з'явиться у розділі "Життя".

На останок закликаємо нерадивих журналістів і їм подібних громадських активістів краще звернути увагу на занедбаний стан ДЮСШ "Авангард" імені І.В. Шемякіна та Кадетського корпусу, фасади яких відлякують туристів й жодним чином не сприяють привабливості нашого рідного міста.

Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів_3
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Мистецтво
Упізнаваний в Україні та за її межами символом знищення культурної спадщини Чернігівщини підлягає повноцінному відновленню з нуля.
27.12.2022, 21:12
Історія
Мало хто знає і звертає увагу на те, що Собор преподобного Ісаакія Далматського у Санкт-Петербурзі оздоблений солярними символами.
22.10.2021, 11:23
Світ
Процес відновлення головного католицького собору Парижу у самому розпалі; наразі триває вирубка дерев, вік яких сягає майже 300 років.
26.06.2021, 08:59
Полтава
9 квітня відбудеться сесія Полтавської облради. На ній розглянуть передачу Будинку дворянського зібрання і Кадетського корпусу області.
08.04.2021, 18:00
Полтава
У Полтаві почалась розробка чотирьох проєктів, за якими будуть відбудовувати згорілий Будинок дворянського зібрання.
31.03.2021, 16:15
Полтава
Попри статус пам'ятки архітектури місцевого значення місцева влада не поспішає проводити його реконструкцію.
18.08.2020, 18:00