Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів

ПОЛТАВА
20.07.2020, 09:31
Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів
Фото: bastion.tv

Коли немає приводу для новини — створи його самостійно.

Вірогідно таким гаслом користується Микола Лисогор під час "фахової роботи" на інформаційну помийку "Полтавщина".

На особистому Telegram-каналі журналіста викладено "обурливий допис" про спорудження головним редактором "Останнього Бастіону" будинку на вулиці Соборності зі... свастям!

Микола Лисогор стверджує, що Геннадій Сікалов, отримавши дозвіл від Полтавської міської ради на будівництво кафе з житловими приміщеннями, зводить рейхстаг.

Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів_1

Одразу мусимо повідомити стурбованому журналісту, що солярні символи, які прикрашають вказану будівлю, не заборонені чинним законодавством.

Вони є демонстрацією повернення прадавніх, традиційних знаків на вулиці українських міст, зокрема Полтави, що не одне десятиліття було віддано на поталу окупантам з Москви та інших інородців.

Для неуків, котрі створюють інформпривід з нічого, аби хайпанути власне ім'я, "Останній Бастіон" підготував відповідний екскурс в історію, який невдовзі з'явиться у розділі "Життя".

На останок закликаємо нерадивих журналістів і їм подібних громадських активістів краще звернути увагу на занедбаний стан ДЮСШ "Авангард" імені І.В. Шемякіна та Кадетського корпусу, фасади яких відлякують туристів й жодним чином не сприяють привабливості нашого рідного міста.

Солярні символи у центрі Полтави налякали «ліберальних» журналістів_3
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Історія
Село Рівне Дрогобицького району завжди дивувало подорожніх. Це чи не єдиний населений пункт із 100%-во ідеальною геометричною формою.
21 квітня, 08:09
Світ
Висота хмарочоса Merdeka 118 становить 678.9 метра.
13 січня, 17:29
Історія
Ніякі іншопланетяни на Землю не прилітали й не будували піраміди у Ґізі. Просто у наших пращурів була просунута стародавня технологія.
12 січня, 13:42
Світ
Унікальна споруда у Наринській області Кирґизстану притягує туристів. Це – караван-сарай неподалік кордону із комуністичним Китаєм.
07.09.2023, 17:53
Світ
Наші пращури – індоарії – вирізали на одному з найтвердіших каменів те, що інші не змогли б намалювати на папері.
31.08.2023, 18:16
Життя
На знімку вище – Масулé, поселення у гірській провінції Ґілян. Його мешканцями є етнічні азербайджанці, які здавна панують у Закавказзі.
27.06.2023, 19:49