Соросята у Верховній Раді скасували українську мову для українських дітей

ПОЛІТИКА
09 червня, 10:36
Соросята у Верховній Раді скасували українську мову для українських дітей
Фото: Facebook

Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.

Таку думку висловив вітчизняний дослідник, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України Національної академії наук України Геннадій Єфіменко. Він обурився пафосним звітом народної обраниці, яка проголосувала за скандальний законопроєкт.

Йдеться про запровадження обов'язкового володіння громадянами зі шкільної парти анґлійської мови, яка нібито витіснятиме російську. Чи допоможе цей нормативно-правовий акт українізації суспільства, нардепка не уточнила, звинувативши критиків у «підігруванні ворожій пропаганді».

«Пані Совсун, Ви особисто вже науку «реформували» — «скопусні» помийки заполонили українські університети, чим надали беззаперечну перевагу імітаторам перед науковцями. З плагіатом Ви теж «поборолися» — доки мова йшла про Шкарлета.

Раніше Ви демонстрували неприйняття плагіату, а коли пішли «свої», то тихенько замовкли. Науку спробували добити забороною на цитування, що знову таки відкривало широко ворота для плагіату із російських джерел — знову таки, як то було у Стасюк. Тепер взялися за нищення української в Україні?», — слушно зауважує Геннадій Єфіменко.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що в Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною!

Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06