Совєцький режим проти Геродотової правди

ІСТОРІЯ
24.12.2023, 08:48
Совєцький режим проти Геродотової правди
Фото: Останній Бастіон

А чи знали ви, що за СССР із-поміж заборонених у публічному обігу книг була «Історія» Геродота? Читали її виключно лояльні режиму науковці!

Праця «батька історії» de facto була вилучена із районних, міських та обласних бібліотек, примірники (навіть самвидави) не можна було купити у книгарні. Про це кілька років тому кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» розповів відомий історик-скіфолог, славної пам'яті професор Владислав Ольховський.

Тож, чому ця книга, яку совєцька цензура дозволила видати обмеженим накладом (спершу у 1930-х, а потім у 1970- роках) була заборонена? Переконані, що відповідь вас приголомшить, шановні читачі!

Виявляється Геродот походив із Північного Причорномор'я і його біографію навмисно переписали на догоду пропагандистам у Кремлі. Він особисто бував у таких містах, як Ольвія (нині це Миколаївська область неподалік Очакова) і Гелон (нині це Більськ у Полтавській області), збираючи цінну інформацію для подальшої передачі нащадкам.

У 9-томній праці цього славетного елліна описано, як скіфський союз розбив 250-тисячну армію перського царя Дарія I, як влаштовувалися рейди вглиб українських земель аж до Гелону, де спустошувалися поселення. За спогадами Геродота, скіфи навмисно заманювали противника таким робом, щоби потім знищувати його, не даючи надійти підкріпленню.

Неодноразово на шпальтах «Останнього Бастіону» мовилося про те, що ми, Українці, — правнуки тих самих скіфів, а українські жінки — це амазонки, які теж готові давати відсіч будь-якому ворогу-завойовнику. Мало хто знає, що, наприклад, амазонки разом із мермедонцями Ахіллеса також брали активну участь у Троянській війні!

Власне після загибелі у стін Трої еллінський легендарний герой Ахіллес був похований на острові... Зміїний (sic!), за який і по нині триває запекла битва. Тільки «новітніми персами» є дикуни з ресурсної федерації московії, котра продовжує найогидніші практики СССР.

Тож тим, хто не читав «Історію» Геродота, наполегливо радимо зазирнути до цього цінного свідчення нашого далекого минулого, щоби зрозуміти: хто ми та чиїми нащадками є. Від трипільців і до скіфів, від сарматів і до запорозьких козаків, — ось воно коріння українського народу.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам влучні слова нашого славетного земляка Миколи Васильовича Гоголя. Цей нащадок козаків писав, що українці — «народ за вірою і місцем європейський, а трибом життя й звичаями — цілком азійський».

Совєцький режим проти Геродотової правди_1
Автор : Северин Осташко
Читайте також:
Історія
Перуанські науковці досі не знають, хто створив унікальні геогліфи-велетні, які можуть бути старші за долину Наска. Дослідження тривають.
18 червня, 21:43
Опінії
Теперішня Харківщина здавна була краєм вільних українців. Спершу, вони селилися хуторами поблизу річок, згодом — засновували міста...
03 червня, 20:32
Історія
Всі ми любимо занурюватися у світ життєписів славетних і не дуже постатей. Із головою поринати в їхні дивовижні історії.
16 травня, 21:46
Опінії
До часів московитської окупації за царювання Пєтра I українські міста були рівнею європейським. Але ворог зробив усе, щоби знищити це...
13 травня, 07:12
Історія
Віднайдений в українських степах «Керносівський ідол» старіший за шумерський гобелен. Західні історики досі свідомо ігнорують цей факт.
06 травня, 19:57
Історія
Цей давньогрецький мислитель зі стоїчної школи жив після великих подій. Однак попри це мав багато чого додати до своєї галузі знань...
01 травня, 21:41