Совєцький режим проти Геродотової правди
А чи знали ви, що за СССР із-поміж заборонених у публічному обігу книг була «Історія» Геродота? Читали її виключно лояльні режиму науковці!
Праця «батька історії» de facto була вилучена із районних, міських та обласних бібліотек, примірники (навіть самвидави) не можна було купити у книгарні. Про це кілька років тому кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» розповів відомий історик-скіфолог, славної пам'яті професор Владислав Ольховський.
Тож, чому ця книга, яку совєцька цензура дозволила видати обмеженим накладом (спершу у 1930-х, а потім у 1970- роках) була заборонена? Переконані, що відповідь вас приголомшить, шановні читачі!
Виявляється Геродот походив із Північного Причорномор'я і його біографію навмисно переписали на догоду пропагандистам у Кремлі. Він особисто бував у таких містах, як Ольвія (нині це Миколаївська область неподалік Очакова) і Гелон (нині це Більськ у Полтавській області), збираючи цінну інформацію для подальшої передачі нащадкам.
У 9-томній праці цього славетного елліна описано, як скіфський союз розбив 250-тисячну армію перського царя Дарія I, як влаштовувалися рейди вглиб українських земель аж до Гелону, де спустошувалися поселення. За спогадами Геродота, скіфи навмисно заманювали противника таким робом, щоби потім знищувати його, не даючи надійти підкріпленню.
Неодноразово на шпальтах «Останнього Бастіону» мовилося про те, що ми, Українці, — правнуки тих самих скіфів, а українські жінки — це амазонки, які теж готові давати відсіч будь-якому ворогу-завойовнику. Мало хто знає, що, наприклад, амазонки разом із мермедонцями Ахіллеса також брали активну участь у Троянській війні!
Власне після загибелі у стін Трої еллінський легендарний герой Ахіллес був похований на острові... Зміїний (sic!), за який і по нині триває запекла битва. Тільки «новітніми персами» є дикуни з ресурсної федерації московії, котра продовжує найогидніші практики СССР.
Тож тим, хто не читав «Історію» Геродота, наполегливо радимо зазирнути до цього цінного свідчення нашого далекого минулого, щоби зрозуміти: хто ми та чиїми нащадками є. Від трипільців і до скіфів, від сарматів і до запорозьких козаків, — ось воно коріння українського народу.
Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам влучні слова нашого славетного земляка Миколи Васильовича Гоголя. Цей нащадок козаків писав, що українці — «народ за вірою і місцем європейський, а трибом життя й звичаями — цілком азійський».