Союз росії з КНДР, Іраном і Китаєм підвищує військові ризики, - Гринкевич

ПОЛІТИКА
19 березня, 12:05
Союз росії з КНДР, Іраном і Китаєм підвищує військові ризики, - Гринкевич

Ці фактори роблять росію довгостроковим викликом для безпеки Заходу.

Верховний головнокомандувач Об’єднаних сил НАТО в Європі та Європейського командування ЗС США генерал Алексус Гринкевич заявив про зростання глобальних військових ризиків через співпрацю росії з авторитарними союзниками.

Про це повідомляє Міністерство війни США

За його словами, тісніша взаємодія між росією, КНДР, Іраном та Китаєм «збільшила військові ризики на багатьох театрах військових дій і в різних сферах».

Підтримка союзників допомагає рф вести війну

Гринкевич наголосив, що підтримка з боку цих країн дозволяє москві продовжувати війну проти України.

Зокрема, йдеться про:

  • постачання військових і озброєння з Північної Кореї;

  • іранські технології безпілотників;

  • економічну підтримку з боку Китаю.

росія зберігає загрозу попри втрати

«Попри значні втрати в Україні, росія зберігає здатність і можливості загрожувати інтересам США завдяки своїм великим і дедалі різноманітнішим ядерним запасам, асиметричним можливостям і боєздатності сухопутних, повітряних і морських сил», – застеріг генерал.

Він підкреслив, що ці фактори роблять росію довгостроковим викликом для безпеки Заходу.


Політичні та військові ризики від світової експансії сіонізму Гринкевич, на жаль, відмовився оцінити. 

А дарма. Недалекоглядність в оцінці ризиків експансії сіонізму вже призвела до апартеїду на окупованих Ізраїлем територіях Палестини, Голодомору, вчиненому жидобільшовиками в Україні, вбивствам в Іраку, Ірані, Сирії, Лівії, Лівані.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
російський диктатор владімір путін прибув з офіційним візитом до Китаю.
вчора, 20:12
Політика
У Пентагоні стверджують, що рішення про скасування розгортання у Польщі 4000 військових ухвалювалося «не в останній момент».
18 травня, 20:37
Політика
У США вирішили втретє послабити санкції проти російської нафти.
18 травня, 19:44
Політика
путін вирішив не відставати від Трампа й везе до Китаю цілу армію чиновників та олігархів.
18 травня, 17:21
Політика
Він заперечує, що це пов'язано з бажанням захопити острів.
18 травня, 08:37
Новини
Колишній глава «Моссаду»: «Я бачу іншу загрозу — небезпечну й потенційно смертельну».
16 травня, 18:09