Спецназ «Талібану» показав, як опановує трофейну зброю США

СВІТ
12 лютого, 21:43
Спецназ «Талібану» показав, як опановує трофейну зброю США
Фото: Twitter

По ганебній втечі західних союзників з Афґаністану стара-нова влада не витрачає час дарма. Таліби вишколюються з американською амуніцією.

Уряд ісламського емірату зі столицею у Кабулі оприлюднив пропагандистські знімки військових навчань загону спеціального призначення. З'ясувалося, що це — еліта війська талібів, набрана виключно з етнічних пуштунів, які сповідують сунітську течію магометанства.

Міністерство внутрішніх справ і національної безпеки Афґаністану уточнює, що подібні «вишколи тривають постійно у надскладних природно-географічних умовах країни з надсучасними зразками західного озброєння». Фактично, таліби насміхаються зі США та НАТО, які лишили по собі великі арсенали.

На знімку нижче видно, як спецпризначенці опановують снайперську гвинтівку DPMS Panther LRT-SASS, індивідуальні карабіни M4(A1) та пістолети Smith & Wesson SW9VE. Раніше таліби демонстрували навички керування гелікоптерів типу Apache.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що натреновані Армією США афґанці вже воюють за путіна проти України. Скільки їх уже у лавах окупантів, наразі невідомо.

Спецназ «Талібану» показав, як опановує трофейну зброю США_1
Читайте також:
Світ
Щойностворене збройне формування "Південний Туркестан" виставило претензії на весь Північний Афґаністан, де проживають тюркські народи.
01.07.2022, 18:10
Світ
Учасники протестів спустили з будівлі місцевої адміністрації прапор «Талібану»
16.01.2022, 08:31
Світ
Після виходу США з Афганістану таліби захопили залишені авіаційні машини
05.01.2022, 18:55
Світ
Це вже не перший випадок таких страт
25.09.2021, 17:45
Світ
Події у далекому Афґаністані розвиваються доволі стрімко і все вказує на те, що пуштунським повстанцям вдалося опанувати всю країну.
07.09.2021, 13:46
Світ
Лідер афґанської антиталібської коаліції відкинув ультиматум радикального пуштунського руху про капітуляцію на будь-яких умовах.
23.08.2021, 10:36