Спершу ти обираєш Голобородька, а потім Голобородько обкрадає тебе

Опінії
23.10.2021, 19:29
Спершу ти обираєш Голобородька, а потім Голобородько обкрадає тебе
Фото: Google

Хто там із 73% нарешті став на шлях виправлення? Невже "зелена реформація" держави таки змусила українців взятися за розум?..

Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Обвал рейтингу Володимира Зеленського та його партії – це наслідок не просто якогось чергового скандалу, яких у політичній історії самого Зеленського було багато. І які, на правду, не справили особливого враження на його виборців.

Але все набагато глибше...

Бо цього разу – це усвідомлення того, що Зеленський, виявляється, не такий простий парубок "з народу", якого вони собі уявляли. Насправді він:

  • по-перше, власник "офшорів", який разом з олігархом Ігорем Коломойським виводив гроші з "ПриватБанку", а потім купляв елітну нерухомість закордоном;
  • по-друге, виявляється, не такий "як вони", проте такий "як інші".

Скандал із "Pandora Papers" зруйнував їхню мрію-фантазію про "свого" президента, який "зробить всім добре". І такого не пробачають.

Власне Зе-виборці нарешті починають розуміти, що Зеленський і Голобородько – це два різні персонажі. Невже це перший крок до нового просвітлення наших задурених олігархічними медіа громадян?..

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Ковальов заявив, що його підірвали українські диверсанти
30 червня, 13:49
Політика
СБУ провела обшук у Галини Третьякової. Аналіз інтернет-трафіку її телефону показав постійні контакти із російськими абонентами.
07 червня, 14:58
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28 січня, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Політика
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28
Опінії
Або як скажений принтер підключали до трьохсот вісімдесяти тисяч вчительських ноутбуків...
06.12.2021, 09:47