Співробітник держканалу «FreeДом» зізнався у зґвалтуванні полонених воїнів ЗСУ

Опінії
30 травня, 20:35
Співробітник держканалу «FreeДом» зізнався у зґвалтуванні полонених воїнів ЗСУ
Фото: Twitter

Практик «ґендерної ідеології» Алєксєй Мацука прихистив на російськомовному телеканалі України злочинця. Особа хизується українофобією.

Військовослужбовець ЗСУ, фронтовик, український націоналіст з Донбасу

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Українські полонені в російському полоні піддаються різним тортурам, у тому числі й, на жаль, сексуальному насиллю. Це давно відомий і встановлений правозахисниками факт.

А тепер вчитайтесь у скриншот нижче, уважно вчитайтеся! Наш український полонений після обміну говорить в інтерв'ю: «У Донецьку було десь 30% російських офіцерів», — на що Васілій Панасюк, нинішній журналіст державного каналу «FreeДом», коментує: «А в тобі було хуїв десь 30. (Колишній твій йобар)».

А тепер уявіть, що має відчувати український полонений, який дав це інтерв'ю виданню «Радіо Свобода» та читав потім такі коментарі від особи, яка живе в Україні! Я от не можу собі таке уявити, вибачте.

Тема сексуального насилля є надзвичайно делікатною, але Вася вривається у коментарі до нашого полоненого саме з коментарями про «хуї». Він пише українському полоненому — «колишній твій йобар».

Ви, млять, тільки вдумайтесь у це! А я нагадую, що Панасюк навчався у «Донєцкой Юрідічєской Акадємії», прости Господи, «ДиНиРи», тобто вишу окупантів, який готує еМГеБешників та інші силові кадри для російського окупаційного корпусу.

Ось так бувший студент «ДЮА ДНР» Вася Панасюк пише бувшому українському полоненому, що він — його «йобар». Але Льоша Мацука навіть не зверне на такі відвертості свою увагу, не майте марних сподівань.

Співробітник держканалу «FreeДом» зізнався у зґвалтуванні полонених воїнів ЗСУ_1
Читайте також:
Полтава
Днями Наталя Веретеннікова вийшла із СІЗО. Разом із батьком їй вдалося уникнути кримінальної відповідальності за колабораціонізм.
07 липня, 10:26
Війна
На Луганщині ліквідовано так званого «екс-першого заступника управління виконання покарань «ЛНР» Андрія Козака.
05 липня, 16:05
Війна
Мацегора у перші дні повномасштабного вторгнення московії перейшов на сторону російських окупантів
11 червня, 17:55
Війна
Колаборант перебуває у критичному стані.
08 червня, 17:37
Війна
Агентів ФСБ було затримано «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.
07 червня, 10:45
Політика
Деяким нашим співгромадянам муляє око українська національна ідентичність. Вони власну мати продадуть, щоби догодити Москві.
05 червня, 07:34