Держтелеканал «Дом» ​застосовує темники кремлівських пропагандистів

ПОЛІТИКА
14 квітня, 11:26
Держтелеканал «Дом» ​застосовує темники кремлівських пропагандистів
Фото: YouTube

В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.

Свідченням цього є красномовний сюжет, підготовлений працівниками державного телеканалу "Дом" про події на вулиці Банковій 20 березня 2021 року.

Фактично замість того, аби вести діалог із жителями тимчасово окупованих РФ територій України, журналісти у маніпулятивній формі взялися шукати крайніх серед "жахливих українських радикалів".

«Підтримка населення радикальних націоналістичних організацій доволі низька. І це зрозуміло, бо вони несуть загрозу євроатлантичній інтеґрації та суперечать загальноєвропейським цінностям. Діяльність українських праворадикалів грає на руку перш за все кремлівській пропаганді, шкодячи іміджу України на міжнародній арені. Їхня мета – розпалити ворожнечу та підживлювати міфи про існування українського фашизму», – безапеляційно стверджують працівники телеканалу "Дом".

Слід зауважити, що подібні "викривальні сюжети" якраз і є пропагандистською калькою у стилі телеканалів "Россия 24" чи "НТВ", при чому за наші з вами податки.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", латвійські вчителі взялися боротися з наслідками кремлівської пропаганди.

Держтелеканал «Дом» ​застосовує темники кремлівських пропагандистів_1
Читайте також:
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02 квітня, 14:00
"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.
09 лютого, 10:48
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.
15 січня, 08:58
Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».
22.10.2020, 20:12