Співробітники ГУНП Полтавщини вимагали майже 100 тисяч доларів за кримінальну справу

ПОЛТАВА
31 липня, 10:48
Співробітники ГУНП Полтавщини вимагали майже 100 тисяч доларів за кримінальну справу
Фото: Google

Під час блискавичної спецоперації Державного бюро розслідувань у центрі Полтави затримали трьох осіб.

30 липня на отриманні хабаря "погоріли" капітан Національної поліції В.Ю. Самчук, помічник голови Полтавської обласної державної адміністрації на громадських засадах М.М. Ратнер і співробітник Першого слідчого відділу Полтавського ТУ ДБР В.А. Удовиченко.

Як напередодні повідомляв "Останній Бастіон", вказані особи пропонували за валютні грошові кошти на загальну суму майже 100 тисяч доларів продати кримінальну справу, слідство по якій веде ДБР.

Після отримання першої частини неправомірної вигоди, розміром 40 тисяч доларів, фігурантів затримали, а гроші — вилучили.

Знаменно, що за свій "товар" поліціянт, слідчий ДБР із помічником голови Полтавської ОДА вимагали суму, удвічі більшу ніж за вбивство кримінального авторитета.

Тому, вкотре звертаємо увагу правоохоронців на те, що поки вони у тилу вирішують свої справи задля власної наживи, на фронті не перестають гинути захисники України, котрі віддають життя за всіх нас із вами.

У наступній публікації ми розповімо про ще одного помічника Олега Синєгубова — корупціонера і колишнього начальника тендерного комітету ПАТ "Укргазвидобування" Віталія Деркаченка, причетного до розкрадання 2,8 мільярда гривень.

Не буде зайвим додати, що власне незадекларованими автівками цього свого помічника активно полюбляє користуватися теперішній очільник Полтавської ОДА, закриваючи очі на його відверто кримінальне минуле.

Читайте також:
Актуально про вітіюваті схеми розкрадання бюджету у медичній сфері
вчора, 09:25
Рішення КСУ: суд закрив ще одну справу про брехню в декларації
24 листопада, 17:05
«Процики» як палка в колесо місцевому самоврядуванню
16 листопада, 09:06
Продовжуємо знайомити наших читачів з ситуацією в нафтогазовій сфері
14 листопада, 10:05
Юрій Луценко — самостійний гравець, який має бізнес із представниками структури "Приват" олігарха Ігоря Коломойського.
10 листопада, 12:04
Лісова галузь України продовжує потерпати від засилля ненажерливих корупціонерів.
02 листопада, 13:49