Співробітники ГУНП Полтавщини вимагали майже 100 тисяч доларів за кримінальну справу

ПОЛТАВА
31 липня, 10:48
Співробітники ГУНП Полтавщини вимагали майже 100 тисяч доларів за кримінальну справу
Фото: Google

Під час блискавичної спецоперації Державного бюро розслідувань у центрі Полтави затримали трьох осіб.

30 липня на отриманні хабаря "погоріли" капітан Національної поліції В.Ю. Самчук, помічник голови Полтавської обласної державної адміністрації на громадських засадах М.М. Ратнер і співробітник Першого слідчого відділу Полтавського ТУ ДБР В.А. Удовиченко.

Як напередодні повідомляв "Останній Бастіон", вказані особи пропонували за валютні грошові кошти на загальну суму майже 100 тисяч доларів продати кримінальну справу, слідство по якій веде ДБР.

Після отримання першої частини неправомірної вигоди, розміром 40 тисяч доларів, фігурантів затримали, а гроші — вилучили.

Знаменно, що за свій "товар" поліціянт, слідчий ДБР із помічником голови Полтавської ОДА вимагали суму, удвічі більшу ніж за вбивство кримінального авторитета.

Тому, вкотре звертаємо увагу правоохоронців на те, що поки вони у тилу вирішують свої справи задля власної наживи, на фронті не перестають гинути захисники України, котрі віддають життя за всіх нас із вами.

У наступній публікації ми розповімо про ще одного помічника Олега Синєгубова — корупціонера і колишнього начальника тендерного комітету ПАТ "Укргазвидобування" Віталія Деркаченка, причетного до розкрадання 2,8 мільярда гривень.

Не буде зайвим додати, що власне незадекларованими автівками цього свого помічника активно полюбляє користуватися теперішній очільник Полтавської ОДА, закриваючи очі на його відверто кримінальне минуле.

Читайте також:
Співвласник групи "Приват" має постати перед судом у зв'язку з відмиванням на території США грошей, вкрадених в Україні.
14:02
Співвласнику фінансово-промислової групи "Приват" інкримінують організацію рекету і корупційних схем на території США.
вчора, 14:22
Компанії-фаворити голови Офісу президента — "Онур", "Рост" і "Автомагістраль — сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень.
вчора, 08:59
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
03 серпня, 14:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
03 серпня, 11:14
Депутат-українофоб і прислужник Арсена Авакова з Полтави вкотре опинився у центрі скандалу через брехню про власні статки.
31 липня, 12:02