Справа Шеремета: Апеляційний суд залишив Антоненка під арештом

ПОЛІТИКА
05 травня, 17:45
Справа Шеремета: Апеляційний суд залишив Антоненка під арештом
Фото: 24tv.ua

Запобіжний захід продовжено попри те, що експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка.

Київський апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка (Riffmaster).

Про це повідомляється на сторінці Київського апеляційного суду у Facebook.

Колегія суддів розглянула апеляцію і залишила у силі рішення Печерського районного суду Києва, який 3 квітня продовжив арешт Антоненка до 1 червня. Тоді прокуратура просила продовжити міру запобіжного заходу, говорячи про ризики втечі, тиску на свідків і спотворення речових доказів. Також прокурор заявив про проведення додаткових слідчих дій, щоб отримати результати близько 20 експертиз.

Запобіжний захід продовжено попри те, що експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка, оскільки зріст чоловіка на відео, який закладав вибухівку, 170 см, а Антоненко вищий на 10 см. На чому наголошували і адвокати в своїй апеляційній скарзі.

Нагадаємо, Антоненко фігурує в розслідуванні як організатор, а лікар Юлія Кузьменко як подільник, яка у супроводі Антоненка закладала вибухівку під авто, а військова Яна Дугарь фотографувала камери спостереження напередодні вбивства.
Ключовим доказом слідства є експертиза ходи. При тому, що лікарі, які робили операцію Антоненку стверджують, що той не кульгав (на що посилається сторона звинувачення-ред) відразу після операції.

Затримані категорично заперечують свою причетність до вбивства, і, знову ж таки, стверджують, що не схожі на вбивць, зафіксованих на камерах.

Як повідомлялося раніше, 1 та 2 квітня Печерський районний суд Києва продовжив термін запобіжного заходу Кузьменко та Дугарь.

Читайте також:
Андрій Антоненко, підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета, став жертвою «процесуальної диверсії» із боку прокурорів.
03 серпня, 18:30
Володимир Зеленський увійде у новітню українську історію як боягуз, який на чорне каже біле і навпаки.
06 липня, 11:02
«Обшуки в будинку Кузьменко та її цивільного чоловіка пояснюються відсутністю у слідства будь-яких доказів вини підозрюваної».
23 квітня, 15:25
Зріст чоловіка на відео закладки вибухівки 170 см, а Антоненко вище на 10 сантиметрів – експерт.
03 квітня, 20:43
Жінка заявила, що через Портнова її сім'я знаходиться в небезпеці.
05 лютого, 19:07
Руслан Рябошапка вважає, що необхідно зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину підозрюваних.
30 січня, 14:50