Справа Шеремета: генпрокурор вже визнає, що для передачі справ в суд недостатньо доказів

ПОЛТАВА
30 січня, 14:50
Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка
Фото: liga.net

Руслан Рябошапка вважає, що необхідно зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину підозрюваних.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що для передачі в суд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета недостатньо доказів.

Про це Генпрокурор заявив в інтерв'ю для «Інтерфакс-Україна».

За словами Рябошапки, слідству необхідно зібрати додаткові докази для того, щоб передати справу про вбивство Шеремета в суд.

«Мені здається, що на даний момент повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справа могла бути передана до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо», – заявив генпрокурор.

Генпрокурор вважає, що розслідування не має зупинятися на повідомленні про підозру, а додаткові докази повинні збиратися і після даного етапу розслідування.

«Щоб зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину цих людей. А ми повинні рухатися в обох напрямках – підготовлені письмові вказівки прокурорів слідству і відповідно встановлено терміни розслідування», – зазначив Рябошапка.

Нагадаємо, ми повідомляли, що на жодному суді у справі Шеремета сторона звинувачення не показала жодного доказу, якими хизувались на брифінгу, а слідство затягують, аби Аваков міг і далі керувати МВС.

Читайте також:
Андрій Антоненко, підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета, став жертвою «процесуальної диверсії» із боку прокурорів.
03 серпня, 18:30
Володимир Зеленський увійде у новітню українську історію як боягуз, який на чорне каже біле і навпаки.
06 липня, 11:02
Запобіжний захід продовжено попри те, що експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка.
05 травня, 17:45
«Обшуки в будинку Кузьменко та її цивільного чоловіка пояснюються відсутністю у слідства будь-яких доказів вини підозрюваної».
23 квітня, 15:25
Зріст чоловіка на відео закладки вибухівки 170 см, а Антоненко вище на 10 сантиметрів – експерт.
03 квітня, 20:43
Жінка заявила, що через Портнова її сім'я знаходиться в небезпеці.
05 лютого, 19:07