Справжній «слуга» народу: заступник Єрмака придбав маєток під Києвом за 10 млн грн

05 січня, 09:48
Справжній «слуга» народу: заступник Єрмака придбав маєток під Києвом за 10 млн грн
Фото: Google

Куратор програми "Велике будівництво" і заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко може похизуватися першими "успіхами".

На жаль, більшості українців вони аж ніяк не стосуються, адже йдеться про придбання вказаним чиновником нової елітної нерухомості у Київській області.

Як з'ясували журналісти видання "Страна.ua", Кирило Тимошенко викупив і записав на свою дружину заміський маєток поблизу села Підгірці Обухівського району.

Підраховано, що вартість будинку на 354 м² із прилеглою землею (27 соток) складає понад 10 мільйонів гривень!

Територія котеджного містечка, яке знаходиться прямо біля підніжжя легендарних Змієвих валів, закрита й добре охороняється.

І не дарма: на 11 гектарах цінної київської землі всього півсотні будинків навколо джерельного озера; а для мешканців облаштовані — поле для гри в мініфутбол, тенісний корт, дитячий майданчик і набережна для прогулянок біля водойми.

Колеги впевнені, що нова нерухомість заступника Андрія Єрмака, відповідального за регіональний розвиток та оновлення державної транспортної інфраструктури, свідчить про його особистий "внесок" у так зване "Велике будівництво".

Однак варто підкорегувати дане твердження: конкретно цей маєток швидше за все куплений на гуманітарну допомогу, яку літаками "Мрія" доставляють в "Епіцентри"; а от на "відкати" з "Великого будівництва" Тимошенко з колегами планують купити нерухомість вже у Маямі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що доля корупціонерів із Зе-команди виглядає примарною.

Новий маєток К. Тимошенка
Новий маєток К. Тимошенка
вибір редакції
Читайте також:
Натомість в Україні поки що зводять цілі міські квартали, які лише за назвою ніби є європейськими, а по суті — блідою китайською копією.
23 серпня, 13:41
5000 тисяч сімей, яких російські окупанти вигнали з Абхазії та Південної Осетії, забезпечать квартирами у новобудовах по всій Грузії.
05 березня, 09:12
У провінції Болу побудували сотні будинків, схожих по дизайну на діснеївські замки, але у проєкту виникли фінансові труднощі.
19 січня, 19:47
У Раду внесли законопроєкт, який повинен захистити українців від недобросовісних забудовників.
26.10.2020, 11:54
Кирило Шевченко, якого Верховна Рада напередодні погодила на посаді керівника Національного Банку, виявився злісним боржником.
17.07.2020, 17:35
Законопроєкт покликаний забезпечити житлові умови для осіб з інвалідністю.
08.07.2020, 12:21