У Чернігові відновили знищену окупантами архітектурну пам'ятку

МИСТЕЦТВО
30 квітня, 19:04
У Чернігові відновили знищену окупантами архітектурну пам'ятку

Будівлі Музею старожитностей імені Василя Тарновського, в якій знаходиться бібліотека, повернули колишній вигляд. Стало краще, ніж було.

Відповідний фотозвіт оприлюднили безпосередні виконавці ремонтних робіт із незалежного громадського товариства «Project Innovation». Цього тижня завершилася реставрація архітектурної пам'ятки, яку у лютому-березні 2022 року розбомбили московити.

Підрядник показав останній етап здійснення покрівельних і протиаварійних робіт, які тривали навіть попри ворожі ракетно-дронові удари весь минулий рік. Невдовзі юні читачі зможуть знову відвідати книгозбірню у серці давнього українського міста.

«Нарешті, фініш! Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва імені Тарновського — роботи із покриття даху завершено», — стисло повідомили представники товариства «Project Innovation».

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що впізнаваний в Україні та за її межами символ повноцінно відновили «з нуля». Влада ніяк не допомагала реставрації, хоча намагалася піаритися.

У Чернігові відновили знищену окупантами архітектурну пам'ятку_1
Читайте також:
Полтава
Лише на безпосередні ремонтні роботи депутати вирішили витратити не менш як 1,5 мільйона гривень. Здати в експлуатацію планують уже влітку.
30 квітня, 08:18
Економіка
Що там із Зеленським, Шефіром, Коломийським? Їм теж доначислять із наших з вами кишень?..
10.12.2021, 12:56
Життя
Натомість в Україні поки що зводять цілі міські квартали, які лише за назвою ніби є європейськими, а по суті — блідою китайською копією.
23.08.2021, 13:41
Світ
5000 тисяч сімей, яких російські окупанти вигнали з Абхазії та Південної Осетії, забезпечать квартирами у новобудовах по всій Грузії.
05.03.2021, 09:12
Життя
У провінції Болу побудували сотні будинків, схожих по дизайну на діснеївські замки, але у проєкту виникли фінансові труднощі.
19.01.2021, 19:47
Новини
Куратор програми "Велике будівництво" і заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко може похизуватися першими "успіхами".
05.01.2021, 09:48