США направили в Україну аудиторів для перевірки використання допомоги

27 січня, 17:25
США направили в Україну аудиторів для перевірки використання допомоги

Прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні"

До Києва прибули інспектори Державного департаменту США, Міноборони та Агентства з міжнародного розвитку (USAID) для нагляду за використанням наданої Україні допомоги.

Про це посол США в Україні Бріджіт Брінк повідомила у Twitter.

"Тепло привітала Офіс генерального інспектора Державного департаменту, генерального інспектора Міністерства оборони та Офіс генерального інспектора USAID, які прибули із чітким графіком зустрічей і метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні. Ми дотримуємося найвищих стандартів підзвітності та всебічного нагляду за допомогою, що надається США" , – написала Брінк.

Напередодні заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд зазначала, що прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні".

Представниця Держдепу зазначила, що аудитори США прибудуть до Києва разом із консультантами Світового банку та Deloitte, повідомляє "Радіо Свобода".

За даними СNN, її коментарі прозвучали на тлі того, що члени Конгресу від Республіканської партії заявили про бажання вжити додаткових зусиль з нагляду, коли йдеться про підтримку України США.

Раніше цього тижня Державний департамент заявив, що їм "невідомо про участь будь-якої допомоги США" в корупційному скандалі в українському уряді, який призвів до відставки заступника міністра оборони країни.

У листопаді Пентагон повідомляв, що американські військові проводять інспекції в Україні, щоб переконатися, що Україна належним чином використовує зброю, надану союзниками. У грудні у Пентагоні заявили, що США не мають інформації про те, що надана Україні зброя використовується не за призначенням.

Читайте також:
Виміри
Як вдається командиру тилової військової частини Ігорю Іванченку уникати відповідальності за корупцію ?
вчора, 19:05
Політика
Гео Лерос звинуватив Зеленського та Єрмака у розкраданнях під час оборонних закупівель
вчора, 13:00
Кримінал
Бородянка потерпає від схем родини Остапченків
21 березня, 10:55
Опінії
Міністр енергетики Галущенко погрожує журналістам органами, що відповідають за нацбезпеку і контррозвідку.
20 березня, 10:05
Політика
Підрядники Міноборони перепродують картоплю та яблука для ЗСУ вдвічі дорожче закупівельних цін
17 березня, 15:40
Опінії
Дуже цікава тиша серед бідось про залишення Коболєва на свободі.
17 березня, 08:55