Яйця Резнікова складуть конкуренцію яйцям Сергієнка

Виміри
27 січня, 13:25

Міністр оборони України вирішив зруйнувати монополію Мамаю-Сергієнку на ринку державних закупівель Полтави

Останніми роками на ринку закупівель продуктів харчування комунальних закладів міста Полтави утворилася штучна монополія Сергієнка-Мамая.

Володимир Сергієнко, який розпочинав монополізацію ринку закупівель для комунальних закладів Полтави як ФОП, наразі створив розгалужену мережу підконтрольних ФОПів та ТОВок які, не без допомоги Олександра Мамая, монополізували весь ринок.

Ось далеко не повний список підконтрольних Сергієнку підприємств та ФОПів:

 • ТОВ «Фудгранд»
 • ТОВ «Фудмікспостач»
 • ТОВ «БС-Фуд»
 • ТОВ "МАРІ ФУДС"
 • ТОВ «ТК Світ Продуктів»
 • ТОВ «Вішмаркет»
 • ТОВ «Молокіні»
 • ФОП Аврахова Катерина Григорівна
 • ФОП Віта Марченко
 • ФОП Мазаратій Наталія Іванівна
 • ФОП Випущенко Людмила Миколаївна (фігурує у кримінальному провадженні 42021101090000015 щодо поставок неякісних харчів за завищеними цінами Державній прикордонній службі та Центру забезпечення службової діяльності Міноборони й Генштабу ЗСУ.)

Варто зауважити, що ціни на продукти харчування у Сергієнка завжди були завищені. Тут варто згадати лише останні скандали:

 • Гречка за 120 гривень (для Олександра Мамая це сакральний стратегічний продукт);
 • Постачання неякісних консервів для продрезерву Полтави;
 • Закупівля картоплі для дитячих садочків міста за вдвічі завищеною ціною;
 • Закупівля хлібу департаментом освіти по 68 грн. за кілограм.

Побачивши ціни на продукти харчування від Володимира Сергієнка, Олексій Резніков вирішив зруйнувати монополію Сергієнка-Мамая, та зайшов до Полтави зі своєю продукцією, але з нижчими цінами.

Яскравим свідченням цього є фото з Полтавського ринку.

Яйця від Володимира Сергієнка та Олексія Резнікова на ринку Полтави
Яйця від Володимира Сергієнка та Олексія Резнікова на ринку Полтави
Яйця від Володимира Сергієнка та Олексія Резнікова на ринку Полтави
Яйця від Володимира Сергієнка та Олексія Резнікова на ринку Полтави

Ринок закупівель Полтави набагато безпечніший за ринок закупівель Міністерства оборони України. Аферу в МО було розкрито за місяць після її організації, а афери Сергієнка-Мамая поліція, СБУ, ДБР та інші правопохоронні органи розслідують роками, а Сергієнко та Мамай продовжують наживатися на харчуванні дітей.

Повертаючись до скандальних закупівель у Міністерстві оборони України, варто зауважити, що в результаті розкриття злочинних схем у МО та інших міністерствах ми побачили звільнення: Кирила Тимошенка з посади заступника керівника ОП, В’ячеслава Шаповалова - який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, Богдана Хмельницького -керівника департаменту держзакупівель МО (який ще місяць тому був відсторонений від посади),  Івана Лукері - заступника міністра розвитку громад та територій України, В'ячеслава Негоди - заступника міністра розвитку громад та територій України,  Віталія Музиченка - заступника міністра соціальної політики України.

Якщо корупції у кабміні не було, для чого було звільняти чиновників ? Чому мовчать про причини відсторонення у січні Богдана Хмельницького ?

Все це свідчить про те, що під час війни влада займається відвертим мародерством.

У зв'язку з цим, список звільнених чиновників повинен бути значно більшим, мають звільнитися: прем'єр-міністр Денис Шмигаль, очільник МО Олексій Резніков, очільник ОП Андрій Єрмак, заступник очільника ОП Олег Татаров. Сам Зеленський май піти у відставку, адже він привів до влади цих людей.

Натомість Зеленський та "Слуги не українського народу" всіляко захищають пройдисвітів та мародерів з Міністерства оборони.

До цього вони навіть долучили Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який виступив на захист Резнікова.

Ба більше, Зеленський і Ко залучили військове командування для дискредитації волонтерського руху.

Про це повідомляє журналістка Ан Жюлак.

"Сьогодні протягом дня командири (в деяких випадках рівня комбатів) розсилали своїм підлеглим повідомлення з байкою, що в N-ній бригаді 40 бійців отруїлись пельменями, які їм привезли волонтери. Отруїлись і померли.

Одне із таких повідомлень я чула на власні вуха.

Мені ці історії прийшли від кількох бійців з кількох різних бригад, які знаходяться в 400 км одна від одної.

Потім я спитала ще в однієї бригади на фронті. В них теж пройшла ця байка на трішки меншому рівні.

Наші військові, звісно, в своїй більшості, це люди, які мислять логічно. Вони сконтактувались із бригадою номер N і їм там випадок не підтвердили.

В задачі питається, а навіщо ж хтось поширив це ІПСО і чи пов'язане воно якимось чином із скандалом з закупівлею яєць в кілограмо-лотках?

Як це розцінювати бійцям? Як пропозицію їсти лише яйця по 17 грн за штуку чи залякування?

І тим більше, а як це розцінювати волонтерам?

Я, якщо що, вважаю, що військовим треба бути максимально обережними і не брати їжу незрозуміло в кого. Я би підтримала цю ІПСОшечку, може, якби вона сталась не за цих обставин, бо вже дуууже погано "вона пахне". Гірше за вигадані пельмені і цілком реальні яйця.

пс. Все одно, гндн, красти в армії вам ніхто не дасть. Вгамуйтесь, розкрийте закупівлі і не доводьте до біди", - констатує журналістка.


Останній Бастіон нагадує читачам, що в той час, коли зелені щури з Міністерства оборони України об'їдають воюючу армію, волонтери продовжують забезпечувати потреби військових:

95% завдань розвідки та корегування на фронті на восьмому році війни йде з волонтерських дронів.

100% управління військами та вогнем йде з волонтерських планшетів.

90% транспорту на фронт постачають волонтери.

100% оптичних приладів спостереження постачають волонтери.

Питання тільки одне - Чому на дев'ятому році війни волонтери досі не очолили державу, державні інституції, КМУ і Верховну раду, "Укроборонпром" та Міністерство оборони, адже саме волонтери вирішують основні логістичні завдання цієї війни?

Коли вже держава залучить волонтерів до створення системи оборонного планування, яке у нас досі відсутнє?

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

Останній Бастіон, як одна із волонтерських фундацій, разом з волонтерами, представниками Україноорієнтованих політичних партій, громадських об'єднань, готовий виступити ініціатором об'єднавчого процесу волонтерської спільноти задля формування політичної сили, здатної захистити, відбудувати, та спрямувати Україну у лоно рівних розвинутих держав Європейського Союзу, та світової спільноти, при цьому забезпечивши права і свободи громадян.

А Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Олексій Резніков, Андрій Єрмак, та інші корупціонери мають негайно піти у відставку. Іншого варіанту для воюючої країни просто немає.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15
Політика
Фірма подруги ексголови Дніпропетровської ОВА Резніченка отримала ще 250 мільйонів на дороги
27 травня, 09:10