США не хочуть розвалу росії

ПОЛІТИКА
17.11.2022, 19:12
США не хочуть розвалу росії
Фото: Google

Для чинної американської адміністрації смерті тисяч українців просто цифра на папері, Вашинґтону байдуже наша доля.

На цьому у Twitter наполягає вітчизняний ексміністр закордонних справ Володимир Огризко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його твердженням, Байденівський уряд не розглядає цілковитої поразки московитів у війні, а тим паче є різко проти дезінтеграції та фрагментації РФ.

«Те, що у Польщі вибухнула російська ракета, розуміє навіть дитина. Але США не хочуть розвалу росії, не хочуть її швидкого розвалу. Саме тому візити Саллівана, Бьорнса, заяви Міллі... Не бачать об'єктивних закономірностей.А вони очевидні – росія приречена і відспіває її Україна. Згадаймо, Буш теж не хотів розвалу СССР», – написав у соціальній мережі Володимир Огризко.

Авторитетний український дипломат переконаний, схоже на те, що тільки одна Україна розуміє наступний факт – російську державу треба знищити та розірвати на шматки, бо вона становить загрозу і небезпеку для світу.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що московія атакувала країну-учасницю НАТО, російські ракети могли впасти у Польщі, внаслідок чого загинуло дві людини.

Читайте також:
Світ
У ній можуть відстріляти 5000 ракет і втратити до 40% літаків
вчора, 09:17
Світ
Маккол звинуватив адміністрацію президента Джо Байдена у проектуванні слабкості після невдалого виведення військ з Афганістану
29 січня, 10:45
Світ
До складу бригади входить 1275 одиниць техніки, в тому числі багато танків M-1 Abrams
04 січня, 13:49
Світ
Кім Чен Ин заявив про необхідність забезпечити значну військову силу для «захисту суверенітету і безпеки».
01 січня, 10:28
Новини
Повітряні сили США отримали понад чверть від усього бюджету на "оборонку"
23.12.2022, 10:05
Світ
Американські винищувачі F-22 були розгорнуті в Південній Кореї вперше за чотири роки і залишаться там протягом цього тижня
20.12.2022, 12:40