США ніколи не відмовлялися першими застосувати ядерну зброю

СВІТ
25.11.2024, 08:25
США ніколи не відмовлялися першими застосувати ядерну зброю

За минулі 2 роки Вашинґтон позірно стримував Київ від надмірної ескалації. Натомість Москву це лише провокувало конфліктувати далі.

Про це у прямому етері на телеканалі CNN, наближеного до Демократичної партії США, заявив колишній радник президента Дональда Трампа із національної безпеки Джон Болтон. Чиновник звинуватив Джозефа Байдена у запізнілому рішенні.

Всі ядерні погрози кремлівського бункерного щура путіна названо «провокаційним блефом», покликаного тільки настрахати Захід. Одночасно США за всіх президентів ніколи не відмовлялися від спроби першими застосувати свою ядерну зброю.

«Задля того, щоби Київ досяг успіху у своїй боротьбі, Вашинґтон повинен і надалі продовжувати постачати зброю на стратегічній основі. Схвалення Джозефом Байденом використання Україною нашої далекобійної зброї по росії є правильним, але запізнілим рішенням», — висловився Джон Болтон.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що цьогоріч обраний президент США цілком здатен натиснути на червону кнопку. РФ, КНР і КНДР у мить можуть перетворитися на ядерний попіл, і це буде файно.

Читайте також:
Політика
Західні лідери сумніваються, що заяви Трампа втіляться в конкретні кроки.
19:21
Війна
Іран закликав країни Перської затоки «віддалитися» від США.
вчора, 20:05
Політика
Нещодавні вибори у Вірменії завдали удару по російському впливу в регіоні.
23 червня, 17:44
Політика
У понеділок ціни на нафту пішли вниз після завершення переговорів між США та Іраном у Швейцарії, пише Reuters.
22 червня, 14:08
Політика
Угода Трампа з Іраном спровокувала розкол між союзниками, - FT
22 червня, 13:53
Політика
Трамп заявив про розрив «дружби» з Мелоні та спробах підняти рейтинг за його рахунок.
20 червня, 17:29