США розгорнули бомбардувальники B-52 і винищувачі F-22 для навчань з Південною Кореєю

СВІТ
20.12.2022, 12:40
США розгорнули бомбардувальники B-52 і винищувачі F-22 для навчань з Південною Кореєю

Американські винищувачі F-22 були розгорнуті в Південній Кореї вперше за чотири роки і залишаться там протягом цього тижня

США розгорнули свої бомбардувальники і сучасні літаки-невидимки в рамках демонстрації сили проти КНДР у той час, коли впливова сестра північнокорейського лідера Кім Чен Ина пригрозила повномасштабним випробуванням міжконтинентальної балістичної ракети.

Про це повідомило агентство АР, пише медіа агенція "Останній Бастіон".

Навчання, в яких також брали участь винищувачі F-35 і F-15 з Південної Кореї, проходили в акваторії на південний захід від острова Чеджудо, повідомили в міністерстві.

Американські винищувачі F-22 були розгорнуті в Південній Кореї вперше за чотири роки і залишаться там протягом цього тижня для тренувань з південнокорейськими силами, йдеться в повідомленні.

Навчання були проведені після того, як Північна Корея заявила, що провела випробування для розробки свого першого військового супутника-шпигуна, а також випробувала двигун на твердому паливі, який буде використовуватися на міжконтинентальній балістичній ракеті.

Північна Корея вже запустила рекордну кількість ракет цього року на тлі минулих американо-південнокорейських військових навчань, які вона розглядає як репетицію вторгнення.

Існують побоювання, що КНДР може відреагувати на останні повітряні навчання союзників новим раундом ракетних випробувань.

Раніше у вівторок сестра Кіма, Кім Йо Чжон, використовувала безліч глузливих термінів, таких як "злісна зневага", "сміття" і "собачий гавкіт", коли вона відкинула зовнішні оцінки, що ставлять під сумнів розробку північнокорейських супутників-шпигунів і ракет дальнього радіусу дії.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Єреван благає Тегеран допомогти у новому потенційному конфлікті проти Баку. Москва також стояти осторонь Кавказького питання не збирається.
вчора, 16:00
Світ
Проєкт нового бюджету передбачає понад $9 мільярдів на нарощування військового потенціалу в Тихому океані
24 березня, 09:45
Світ
Для протистояння росії існує необхідність у більшій кількості військ та більшій кількості сил, які перебувають у стані готовності
19 березня, 10:55
Світ
Ця війна пошириться далеко за межі регіону і матиме руйнівні наслідки для всього світу
17 березня, 11:15
Світ
Це було "навмисне рішення військового керівництва рф діяти агресивно при перехопленні"
16 березня, 09:01
Світ
Військово-повітряні сили Великої Британії та Німеччини перехопили російський літак, що літав біля кордонів НАТО
15 березня, 12:01