США та Британія відправили до України фахівців з кібербезпеки

ВІЙНА
21.12.2021, 17:37
США та Британія відправили до України фахівців з кібербезпеки

Росія продовжує здійснювати кібератаки на об'єкти української інфраструктури

США та Велика Британія таємно відрядили до України фахівців із кібербезпеки, щоб захистити країну від російської агресії у цифровому просторі. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на джерела в американському уряді.

Посадовці нагадали, що внаслідок хакерських атак 2015 та 2016 років на території України виходили з ладу електростанції та міста залишалися без світла. За словами чиновників, активність російської сторони проти української інфраструктури з того часу не припинялася.

«Це широко поширена кампанія, націлена на численні українські урядові установи, включаючи органи внутрішніх справ – національну поліцію – та їхні комунальні підприємства», – розповів The New York Times провідний дослідник російської кіберактивності у Вашингтоні Дмитро Альперович.

Офіційні особи в американській контррозвідці вважають, що, атакуючи українську інфраструктуру, Кремль має намір дестабілізувати ситуацію в країні.

Чиновники у Білому домі відмовилися розповідати подробиці про кіберфахівців, що працюватимуть в українських державних органах. Проте офіційні особи заявили про намір розширювати подібну підтримку. Британська сторона також відмовилася від додаткових коментарів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що розробниками розрекламованого Зе-командою застосунку "Дія" є дві компанії з пропискою на території країни-агресора.

Читайте також:
Злам сайтів був лише прикриттям для деструктивніших дій
16 січня, 12:31
Фахівці навчилися відключати великі енергомережні блоки за допомогою збою у системі.
14 січня, 19:25
Експерти назвали вразливість, через яку хакери зламали урядові сайти України
14 січня, 15:25
Пристрої та смартфони будь-якого з нас можуть бути скомпрометовані
08 січня, 19:49
В компанії запевняють, що жоден з випадків не пов’язаний з законом про національну безпеку Гонконгу
12.09.2021, 13:39
Він здатний вкрасти паролі від особистих кабінетів таких банківських додатків, як Приват24 і monobank.
08.08.2021, 17:35