США та Британія відправили до України фахівців з кібербезпеки

ВІЙНА
21.12.2021, 17:37
США та Британія відправили до України фахівців з кібербезпеки

Росія продовжує здійснювати кібератаки на об'єкти української інфраструктури

США та Велика Британія таємно відрядили до України фахівців із кібербезпеки, щоб захистити країну від російської агресії у цифровому просторі. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на джерела в американському уряді.

Посадовці нагадали, що внаслідок хакерських атак 2015 та 2016 років на території України виходили з ладу електростанції та міста залишалися без світла. За словами чиновників, активність російської сторони проти української інфраструктури з того часу не припинялася.

«Це широко поширена кампанія, націлена на численні українські урядові установи, включаючи органи внутрішніх справ – національну поліцію – та їхні комунальні підприємства», – розповів The New York Times провідний дослідник російської кіберактивності у Вашингтоні Дмитро Альперович.

Офіційні особи в американській контррозвідці вважають, що, атакуючи українську інфраструктуру, Кремль має намір дестабілізувати ситуацію в країні.

Чиновники у Білому домі відмовилися розповідати подробиці про кіберфахівців, що працюватимуть в українських державних органах. Проте офіційні особи заявили про намір розширювати подібну підтримку. Британська сторона також відмовилася від додаткових коментарів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що розробниками розрекламованого Зе-командою застосунку "Дія" є дві компанії з пропискою на території країни-агресора.

Читайте також:
Війна
Як розпізнати, що ваш комп’ютер або смартфон зламали
22 червня, 14:45
Війна
Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!
08 березня, 18:46
Війна
Кібервійна - одна з складових планів наступу ворога
25 лютого, 13:45
Світ
Зазначивши, що їх слід більше всього чекати від РФ.
23 лютого, 14:51
Війна
Їх планують провести весною 2022 року
18 лютого, 10:14
Війна
Постійні DDoS-атаки, здійснювані закордонними хакерами на урядові сайти України, коштують Кремлю всього кілька сотень доларів.
17 лютого, 12:27